5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

K'Nex Lunar Launch Roller Set 51425 (Motorlu) Hız Treni

Marka :
Ürün Kodu: MP29478
Model KNX/51425
3.090,00 TL
1.500TL Üzeri %15 İndirim
2.626,50 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda

3…2…1… K'NEX Lunar Launch Roller Coaster Set 51425 (Motorlu) (Motorlu) çalışmaya hazır.

Ayak pedalına basın, uzay gemisini fırlatarak macera dolu bir uzay yolculuğunu başlatın.

607 adet K'NEX parçasından oluşan oyun seti hem yetişkin hem de çocukların hayal düşlerini gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmıştır.

Parçaların her biri birbirine kolayca monte edilir.

Çocukları hayal gücünü kullanmaya teşvik eden oyun setinin içerisinde uzay serüvenini daha da gerçekçi yaşatmak için uzay gemisi tasarımına sahip bir coaster araba yer alıyor. K'NEX Lunar Launch Roller Coaster Set 51425 (Motorlu), inşası tamamlandığında 114 cm uzunluğa ulaşır.

Motor pedalına basarak havaya fırlatılan aracın hızla yol alırken yaptığı akrobatik hareketleri izleyin. Yol boyunca yer alan gezegen temalı grafikler, çocukların heyecanının daha da üst boyutlara çıkmasını sağlar.

K'NEX Thrill Rides, her çocuğun kendi evinde bir eğlence parkı yaratmak için harekete geçen daha büyük modeller oluşturmasını sağlar! Pakette yer alan ve renklerine göre ayrıştırılmış olan parçaları ve bağlayıcıları kullanarak, her K'NEX Thrill Rides inşa setinden devasa bir roller coaster, görkemli bir dönme dolap ve çok daha fazlasını inşa edebilirsiniz. Her şey sizin hayal gücünüze kalmış.

K'NEX bir çocuğun gelişimindeki en kilit noktaları bilir ve destekler.

Farklı parçaları bir araya getirerek taktıklarında ve yapı sisteminin nasıl çalıştığını keşfederken, el-göz koordinasyonunu, ince motor becerilerini, problem çözme becerilerini, mekânsal farkındalıklarını güçlenir ve hayal gücünü çok daha özgürce kullanabilir.

9 yaş ve üzeri için uygun olan ürün kullanılmadan önce kullanımı kolaylaştırmak için kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalıdır.