K'Nex Krakens Revenge Roller Coaster (Motorlu) Hız Treni

Ürün Kodu : MP29467
Model KNX/17616

 Listeme Ekle

Bu üründe 7,00 puan kazanacaksınız!

3…2…1… K'NEX Krakens Revenge Roller Coaster 17616 (Motorlu) çalışmaya hazır!

568 adet K'NEX parçasından oluşan oyun seti hem yetişkin hem de çocukların hayal düşlerini gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmıştır.

Parçaların her biri birbirine kolayca monte edilir.

Çocukları hayal gücünü kullanmaya teşvik eden oyun setinin içerisinde bir coaster araba da yer alıyor. K'NEX Krakens Revenge Roller Coaster 17616 (Motorlu), inşası tamamlandığında 72 cm uzunluğa ulaşır.

Coaster aracınız hızla yol alırken yaptığı akrobatik hareketleri izleyin. Yol boyunca yer alan ahtapot temalı grafikler, çocukların heyecanının daha da üst boyutlara çıkmasını sağlar. K'NEX Thrill Rides, her çocuğun kendi evinde bir eğlence parkı yaratmak için harekete geçen daha büyük modeller oluşturmasını sağlar!

Pakette yer alan ve renklerine göre ayrıştırılmış olan parçaları ve bağlayıcıları kullanarak, her K'NEX Thrill Rides inşa setinden devasa bir roller coaster, görkemli bir dönme dolap ve çok daha fazlasını inşa edebilirsiniz. Her şey sizin hayal gücünüze kalmış.

K'NEX bir çocuğun gelişimindeki en kilit noktaları bilir ve destekler.

Farklı parçaları bir araya getirerek taktıklarında ve yapı sisteminin nasıl çalıştığını keşfederken, el-göz koordinasyonunu, ince motor becerilerini, problem çözme becerilerini, mekânsal farkındalıklarını güçlenir ve hayal gücünü çok daha özgürce kullanabilir.

9 yaş ve üzeri için uygun olan ürün kullanılmadan önce kullanımı kolaylaştırmak için kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalıdır. 


Bu Ürünü Satın Alanların Tercih Ettiği Diğer Ürünler


ÇOK SATANLAR