5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

K'Nex Kobra Roller Coaster Hız Treni

Marka :
Ürün Kodu: MP29447
Model KNX/12451
  Tükendi!  

K’NEX ile kayak yapmak çok eğlenceli olacak!

K’NEX Kobra Roller Coaster Seti Thrill Rides’ı çok ama çok seveceksiniz. Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin ve motoru takın. Artık özel tasarım arabanın yola koyulma vakti geldi. (Arabaları takmak için parçalardan bir tanesini açın ve kızak şeklinde dizayn edilen arabayı çubuk yola sabitledikten sonra parçaları yeniden birleştirin.)

K’NEX Kobra Roller Coaster Seti Thrill Rides’ın yüksekliği 64 santimetredir. Araç ile kat edilen bir turluk mesafe ise 2.7432 metreye denk gelmektedir.

Oyun setinin içerisinde yer alan parçaları kullanarak iki farklı roller coaster yapılabilir (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir). Parçaları uygun şekilde yerleştirebilmeniz için her renk grubu farklı ölçülere sahiptir. (Yeşil parçalar 1 cm, beyaz parçalar 2 cm, mavi parçalar 3 cm vs.)

201 parçadan oluşur. Araba slingshot (sapan) özelliği sayesinde harekete geçirilir.

Ürünün kutu ölçüleri 22.860cm x 5.080cm x 30.480cm

Ağırlığı 430 gr

Birbirinden eğlenceli ve farklı tasarım modelleri internet sitesinden indirilebilir. Oyun setinin içerisinde 1 adet coaster araba yer almaktadır. 9 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan K’NEX Kobra Roller Coaster Seti Thrill Rides ABD’de üretilmiştir.ÇOK SATANLAR