5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

K'Nex K-Force Hedefli 30 Mermi Seti 47528

Marka :
Ürün Kodu: MP29466
Model KNX/47528
  Tükendi!  

K-FORCE Build and Blast serisinde yer alan tüm oyuncaklarla uyumlu olan K'NEX K-Force Hedefli 30 Mermi Seti 47528 sayesinde oyunlar yarıda bırakılmayacak.

57 parçadan oluşan dart ve hedef alanı seti hem yetişkin hem de çocukların hayallerini düşlerini gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmıştır.

Paketin içerisindeki dart sayısı toplamda 30 adettir. Kalan 27 parça alan kurmak için K’NEX çubukları ve konektörleri ile diğer parçalardan oluşur. 30 adet yedek cephanelik ile ateşleme hiç durmadan devam edecek ve yarışın galibi sen olacaksın!

Yalnız başına oynamak istersen de paketin içinde yer alan K'NEX çubukları ve konektörleri birleştirerek bir hedef alanı oluşturabilirsin.

Parçaların her biri birbirine kolayca monte edilir.

Meydana gelebilecek yaralanmaları önlemek için dartlar üzerinde kesinlikle herhangi bir değişiklik yapılmamalıdır, göz ve yüz hedef alınmamalıdır.

K'NEX’in STEAMagination adını verdiği ve tüm ürünlerinde var olan özel teknolojisi çocukları küçük yaşta teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik gibi alanlarda düşünmeye ve beceri geliştirmeye yönlendirir.

K'NEX bir çocuğun gelişimindeki en kilit noktaları bilir ve destekler.

Farklı parçaları bir araya getirerek taktıklarında ve yapı sisteminin nasıl çalıştığını keşfederken, el-göz koordinasyonunu, ince motor becerilerini, problem çözme becerilerini, mekânsal farkındalıklarını güçlenir ve hayal gücünü çok daha özgürce kullanabilir.

8 yaş ve üzeri için uygun olan ürün kullanılmadan önce kullanımı kolaylaştırmak için kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalıdır. 

Yaş Grubu:8+ Yaş