5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

K'Nex K-Force Dual Cross Yapı Seti Knex 47526

Marka :
Ürün Kodu : MP29461
Model KNX/47526
  Tükendi!  

K’NEX ile muhteşem bir silah inşa ediyoruz!

Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin silahın gövdesini oluşturun!Tetiğe bastığınız anda iki mermiyi aynı anda fırlatabilen K’NEX K-Force Dual Cross Yapı Seti hedefini 75 metreye kadar vurabiliyor.

6 adet dart alarak (iki adet mekanizmanın içine 4 adet de yanlarda yer alan tutma bölmelerine) oyuna ara vermeden devam edebilmenizi sağlayan K-Force Dual Cross Yapı Seti ’nin içerisinde 7 adet köpük mermi, 2 adet fırlatma halkası, 2 adet mermi haznesi ve çubuklarla birlikte konektörler yer alıyor. Ayrıca oyun setinin içerisinde farklı parçaları oluşturmak için de özel parçalar bulunuyor.

Parçaları uygun şekilde yerleştirebilmeniz için her renk grubu farklı ölçülere sahiptir. (Yeşil parçalar 1 cm, beyaz parçalar 2 cm, mavi parçalar 3 cm vs.) 368 parçadan oluşan oyun setinin içerisinde yer alan parçaları kullanarak 6 farklı oyuncak inşa edilebilir. (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir.) 

Ürünün kutu ölçüleri 40.640cm x 6.350cm x 30.480cm

Birbirinden eğlenceli ve farklı tasarım modelleri internet sitesinden indirilebilir. K-FORCE Build and Blast setlerinin her biri aynı serideki oyuncaklarla uyumludur. Bu sayede setleri birleştirerek hayalini kurduğunuz her şeyi inşa edebilirsiniz. (Setler ayrı ayrı satılmaktadır.)

8 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan K’NEX ABD’de üretilmiştir. 

Yaş Grubu:8+ YaşÇOK SATANLAR