5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

K'Nex Infinite Journey Roller Coaster Hız Treni

Marka :
Ürün Kodu : MP24722
Model KNX/15407
1.590,00 TL
1.000TL Üzeri 200TL İndirim     Sepette %10 İndirim
1.231,00 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde

K’NEX ile yıldızları görmeye hazır mısınız? Eviniz eğlence parkına dönüşecek!

Öyleyse K’NEX Infinite Journey Roller Coaster Seti Thrill Rides’ı çok ama çok seveceksiniz.

Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin. Parçaları birbirine bağlarken aynı yönde olmasına dikkat edin.

Artık özel tasarım arabanın yola koyulma vakti geldi. (Arabayı takmak için parçalardan bir tanesini açın ve kızak şeklinde dizayn edilen arabayı çubuk yola sabitledikten sonra parçaları yeniden birleştirin.) Şimdi arabayı yukarı doğru itme zamanı… Araba slingshot (sapan) özelliği sayesinde harekete geçirilir.

K’NEX Infinite Journey Roller Coaster Seti Thrill Rides’ın yüksekliği 66 cm’dir. Araç ile kat edilen bir turluk mesafe ise 3.9624 metreye denk gelmektedir.

K’NEX Infinite Journey Roller Coaster Seti Thrill Rides, K’NEX Clock Work Roller Coaster Seti (Motorlu) Thrill Rides (KNX/15406) ve K’NEX Revolutıon Ferris Wheel Set (Motorlu) (KNX/15408) ile birleştirilerek yepyeni oyuncaklar tasarlanabilmektedir. (Setler ayrı satılmaktadır.)

347 parçadan oluşan oyun setinin içerisinde 1 adet coaster araba yer almaktadır.Birbirinden eğlenceli ve farklı tasarım modelleri internet sitesinden indirilebilir.

7 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan K’NEX Infinite Journey Roller Coaster Seti Thrill Rides ABD’de üretilmiştir.

Yaş Grubu:7+ YaşÇOK SATANLAR