3,0 (1)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

K'Nex Electric Inferno Roller Coaster Seti (Motorlu) Hız Treni

Marka :
Ürün Kodu : MP29471
Model KNX/17040
2.390,00 TL
Sepette %10 İndirim
2.151,00 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde

K’NEX ile harikalar yaratıyoruz!

Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin ve motoru takın. Zincirleri de takarak Electric Inferno Roller Coaster Seti (Motorlu) Thrill Rides’ı tamamlayın. (Zincirleri birbirine bağlarken aynı yönce olmasına dikkat edin.)

Artık özel tasarım arabaların yola koyulma vakti geldi (Arabaları takmak için parçalardan bir tanesini açın ve kızak şeklinde dizayn edilen arabayı çubuk yola sabitledikten sonra parçaları yeniden birleştirin.)

K’NEX Electric Inferno Roller Coaster Seti (Motorlu) Thrill Rides ’ın yüksekliği 82 cm’dir. Araç ile kat edilen bir turluk mesafe ise 4.2672 metreye denk gelmektedir.

Parçaları uygun şekilde yerleştirebilmeniz için her renk grubu farklı ölçülere sahiptir. (Yeşil parçalar 1 cm, beyaz parçalar 2 cm, mavi parçalar 3 cm vs.)

639 parçadan oluşan setin içerisinde yer alan motor 2 adet AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dâhil değildir.

Setin içinde yer alan parçaları kullanarak 2 farklı oyuncak tasarlanabilir (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir).

Ürünün kutu ölçüleri 40.640cm x 6.350cm x 35.560cm

Birbirinden eğlenceli ve farklı tasarım modelleri internet sitesinden indirilebilir. Oyun setinin içerisinde 1 adet coaster araba yer almaktadır.

9 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan K’NEX ABD’de üretilmiştir.ÇOK SATANLAR