5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

K'Nex Double Doom Roller Coaster Set (Motorlu) Hız Treni

Marka :
Ürün Kodu: MP29475
Model KNX/55402
  Tükendi!  

K’NEX ile harikalar yaratıyoruz!

Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin ve motoru takın. Zincirleri de takarak Double Doom Roller Coaster’ı tamamlayın. (Zincirleri birbirine bağlarken aynı yönde olmasına dikkat edin.) Artık özel tasarım arabaların yola koyulma vakti geldi. (Arabaları takmak için parçalardan bir tanesini açın ve kızak şeklinde dizayn edilen arabayı çubuk yola sabitledikten sonra parçaları yeniden birleştirin.)

K’NEX Double Doom Roller Coaster Set (Motorlu) Thrill Rides ’ın yüksekliği 91 cm’dir. Araç ile kat edilen bir turluk mesafe ise 4.8768 metreye denk gelmektedir.

Parçaları uygun şekilde yerleştirebilmeniz için her renk grubu farklı ölçülere sahiptir. (Yeşil parçalar 1 cm, beyaz parçalar 2 cm, mavi parçalar 3 cm vs.) Roller Coaster Set içerisinde yer alan parçaları kullanarak iki farklı oyuncak yapılabilir(Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir).

891 parçadan oluşan setin içerisinde yer alan motor 2 adet AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dâhil değildir.

Ürünün kutu ölçüleri 46.990cm x 8.255cm x 35.560cm

Oyun setinin içerisinde 2 adet coaster araba yer almaktadır. Birbirinden eğlenceli ve farklı tasarım modelleri internet sitesinden indirilebilir. 9 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan K’NEX ABD’de üretilmiştir.