5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

K'Nex Clock Work Roller Coaster (Motorlu) Hız Treni

Marka :
Ürün Kodu: MP24729
Model KNX/15406
1.790,00 TL
1.500TL Üzeri %15 İndirim
1.521,50 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda
Tükenmek Üzere

K’NEX ile zamanı yönetmek artık bizim elimizde!

Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin ve motoru takarak Clock Work Roller Coaster Seti Thrill Rides’ı tamamlayın. Parçaları birbirine bağlarken doğru yönde olmalarına dikkat edin. Akrep ve yelkovan görevini görecek olan parçaları doğru yerleştirmeniz çok önemli. Çünkü asıl maceranın sahibi onlar.

Akrep ve yelkovanın coaster arabanızı nasıl da eğlenceli bir şekilde yönlendirdiğine inanamayacaksınız! Artık özel tasarım arabaların yola koyulma vakti geldi. (Arabaları takmak için parçalardan bir tanesini açın ve kızak şeklinde dizayn edilen arabayı çubuk yola sabitledikten sonra parçaları yeniden birleştirin.)

K’NEX Clock Work Roller Coaster Seti (Motorlu) Thrill Rides ’ın yüksekliği 81 cm’dir. Araç ile kat edilen bir turluk mesafe ise 3.9624 metreye denk gelmektedir.

Parçaları uygun şekilde yerleştirebilmeniz için her renk grubu farklı ölçülere sahiptir. (Yeşil parçalar 1 cm, beyaz parçalar 2 cm, mavi parçalar 3 cm vs.) Setin içinde yer alan parçaları kullanarak 3 farklı oyuncak tasarlanabilir. (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir).

Ürünün kutu ölçüleri 38.100cm x 5.080cm x 27.940cm

305 parçadan oluşan setin içerisinde yer alan motor 2 adet AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dâhil değildir. 

Birbirinden eğlenceli ve farklı tasarım modelleri internet sitesinden indirilebilir.Oyun setinin içerisinde 1 adet coaster araba yer almaktadır.

7 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan K’NEX Clock Work Roller Coaster Seti (Motorlu) Thrill Rides ABD’de üretilmiştir.

Yaş Grubu:7+ Yaş