5,0 (1)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

K'Nex 52 Farklı Model Tasarım Seti

Marka :
Ürün Kodu : MP24732
Model KNX/13465
  Tükendi!  

Sadece bir oyun seti ile her şeyi inşa etmenin mümkün olduğuna inanır mısınız? İnanması gerçekten zor ancak K’NEX 52 Farklı Model Building Set ile aklınızdan geçen hemen hemen her nesneyi gerçek dünyaya taşıyabilirsiniz!

Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin ve aklınızdaki tasarıma can verin. Üstelik araba, kamyon gibi birçok aracı tasarlayabilmeniz için setin içerisinde tekerlekler de yer alıyor. Uçaklar, hayvanlar, trenler ve daha birçok şey hayat bulmak için K’NEX kutusunda sizi bekliyor.

Parçaları uygun şekilde yerleştirebilmeniz için her renk grubu farklı ölçülere sahiptir. (Yeşil parçalar 1 cm, beyaz parçalar 2 cm, mavi parçalar 3 cm vs.)

618 parçadan oluşan setin içinde yer alan parçaları kullanarak 52 farklı oyuncak tasarlanabilir. (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir.)

Ürünün kutu ölçüleri 34.925cm x 22.225cm x 19.368cm

Birbirinden eğlenceli ve farklı tasarım modelleri internet sitesinden indirilebilir. Ayrıca oyun bittikten sonra parçalar özel K’NEX kutusunda saklanabiliyor.

7 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan K’NEX ABD’de üretilmiştir. 

Yaş Grubu:7+ YaşÇOK SATANLAR