5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Happy Yak Explore Under The Sea

Marka :
Ürün Kodu: MP47139
Model 9780711268470
%15
449,90 TL 382,42 TL


2 Gün İçinde Kargoda
Tüm Kitaplarda 2'ncisi %20 İndirimli!

Evie ve evcil köpeği Juno'nun duyularını kullanarak deniz altını keşfettiği bu renkli ve katmanlı karton kitap, çocuklara okyanus hakkında öğretici bilgiler sunuyor!
Bu çekici ve yenilikçi katmanlı karton kitapta, Evie ve evcil köpeği Juno, okyanusun tüm katmanlarını ziyaret eder ve okuyuculara orada neler bulduklarını anlatırlar.
Onları bir kelp ormanında saklambaç oynarken, okyanusun derinliklerinde bir gemi enkazı keşfederken ve gece yarısı bölgesinde dans ederken izleyin!
Mizahi metin ve cesur, alışılmadık illüstrasyonlar her biri okyanus katmanını tanıtır.
Yayılan ve katmanlı karton sayfalar kitap ilerledikçe boyut olarak artar, böylece çocuğun sayfaları çevirdikçe el-göz koordinasyonu gelişir.
İlginç gerçekler, etkileyici sanat eseriyle birleşerek okul öncesi çocukların hayal gücünü artırır ve çevreleri hakkında ilgi uyandırır.
Bu renkli, katmanlı karton kitap, okyanusa harika bir ilk tanıtım sunar.
Bu kitap, Evie ve Juno'nun Maceraları serisinden olup, iki cesur kaşifimizin farklı yerlere ve ortamlara seyahat ettiği, genç okuyucuların el-göz koordinasyonunu geliştirmesine yardımcı olacak ve onlara dünyayı öğretecek yenilikçi katmanlı karton kitaplardan biridir.
Ayrıca, Evie ve Juno'nun sekiz gezegene seyahat ettiği Keşif: Gezegenler adlı kitap da bulunmaktadır.
 

Yaş Grubu:2+ Yaş