img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Happy Yak Explore Under The Earth

Marka :
Ürün Kodu: MP47138
Model 9780711279018
%20
449,90 TL 359,92 TL


2 Gün İçinde Kargoda

Evie ve evcil köpeği Juno'nun duyularını kullanarak yeraltındaki katmanları keşfettiği bu renkli ve katmanlı karton kitap, çocuklara yeraltı katmanları hakkında öğretici bilgiler sunuyor!
Bu çekici ve yenilikçi katmanlı karton kitapta, Evie ve evcil köpeği Juno, dünyanın merkezine seyahat eder ve okuyuculara orada neler bulduklarını anlatırlar.
Onları yerin altında fosiller ve kemikler keşfederken, sarsıntılı deprem dansı yaparken ve volkanik patlamadan kaçarken izleyin!
Mizahi metin ve cesur, alışılmadık illüstrasyonlar her biri dünya katmanını tanıtır.
Yayılan ve katmanlı karton sayfalar kitap ilerledikçe boyut olarak artar, böylece çocuğun sayfaları çevirdikçe el-göz koordinasyonu gelişir.
İlginç gerçekler, etkileyici sanat eseriyle birleşerek okul öncesi çocukların hayal gücünü artırır ve çevreleri hakkında ilgi uyandırır.
Bu renkli, katmanlı karton kitap, dünyamızın coğrafyasına harika bir ilk tanıtım sunar.
Bu kitap, Evie ve Juno'nun Maceraları serisinden olup, iki cesur kaşifimizin farklı yerlere ve ortamlara seyahat ettiği, genç okuyucuların el-göz koordinasyonunu geliştirmesine yardımcı olacak ve onlara dünyayı öğretecek yenilikçi katmanlı karton kitaplardan biridir.
Ayrıca, Evie ve Juno'nun sekiz gezegene seyahat ettiği Keşif: Gezegenler, plajlardan okyanusun dibine seyahat ettikleri Keşif: Deniz Altı ve orman katmanlarını keşfettikleri Keşif: Yağmur Ormanı adlı kitaplar da bulunmaktadır.
 

Yaş Grubu:2+ Yaş