img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Happy Yak Explore The Rainforest

Marka :
Ürün Kodu: MP47137
Model 9780711279032
%20
449,90 TL 359,92 TL


2 Gün İçinde Kargoda

Evie ve evcil köpeği Juno'nun duyularını kullanarak yağmur ormanını keşfettiği bu renkli ve katmanlı karton kitap, çocuklara bu hayati ekosistem hakkında öğretici bilgiler sunuyor!
Bu çekici ve yenilikçi katmanlı karton kitapta, Evie ve evcil köpeği Juno, yağmur ormanının tüm katmanlarını ziyaret eder ve okuyuculara orada neler bulduklarını anlatırlar.
Onları böceklerin saklambaç oynadığı yerleri bulurken, ormanın tepesinde tembellik yapan tembel hayvanlarla takılırken ve dostane kartallarla ağaçların üzerinde uçarken izleyin!
Mizahi metin ve cesur, alışılmadık illüstrasyonlar yağmur ormanının her bir katmanını tanıtır.
Yayılan ve katmanlı karton sayfalar kitap ilerledikçe boyut olarak artar, böylece çocuğun sayfaları çevirdikçe el-göz koordinasyonu gelişir.
İlginç gerçekler, etkileyici sanat eseriyle birleşerek okul öncesi çocukların hayal gücünü artırır ve çevreleri hakkında ilgi uyandırır.
Bu renkli, katmanlı karton kitap, yağmur ormanlarına harika bir ilk tanıtım sunar.
Bu kitap, Evie ve Juno'nun Maceraları serisinden olup, iki cesur kaşifimizin farklı yerlere ve ortamlara seyahat ettiği, genç okuyucuların el-göz koordinasyonunu geliştirmesine yardımcı olacak ve onlara dünyayı öğretecek yenilikçi katmanlı karton kitaplardan biridir.
Ayrıca, Evie ve Juno'nun sekiz gezegene seyahat ettiği Keşif: Gezegenler, plajlardan okyanusun dibine seyahat ettikleri Keşif: Deniz Altı ve Dünya'nın farklı katmanlarını keşfettiği Keşif: Dünya adlı kitaplar da bulunmaktadır.
 

Yaş Grubu:2+ Yaş