5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Happy Yak Explore The Planets

Marka :
Ürün Kodu: MP47136
Model 9780711268456


  Tükendi!  

Evie ve evcil köpeği Juno'nun duyularını kullanarak güneş sistemi gezegenlerini keşfettiği bu renkli ve katmanlı karton kitap, çocuklara güneş sistemi hakkında öğretici bilgiler sunuyor!
Bu çekici ve yenilikçi katmanlı karton kitapta, Evie ve evcil köpeği Juno, sırayla tüm gezegenleri ziyaret eder ve okuyuculara her bir gezegende neler bulduklarını anlatırlar.
Onları engebeli Merkür'de kaykay yaparken, tozlu Mars'ta biraz temizlik yaparken ve Satürn etrafında hula-hoop yaparken izleyin!
Mizahi metin ve cesur, alışılmadık illüstrasyonlar her biri renkli sekiz gezegeni tanıtır.
Yayılan ve katmanlı karton sayfalar kitap ilerledikçe boyut olarak artar, böylece sayfaları çevirdikçe çocuğun el-göz koordinasyonu gelişir.
Son sayfa, güneşten uzaklık sırasına göre tüm gezegenleri gösterir. İlginç gerçekler, etkileyici sanat eseriyle birleşerek okul öncesi çocukların hayal gücünü artırır ve çevreleri hakkında ilgi uyandırır.
Bu renkli, katmanlı karton kitap, güneş sistemi hakkında harika bir ilk tanıtım sunar.
Bu kitap, Evie ve Juno'nun Maceraları serisinden olup, iki cesur kaşifimizin farklı yerlere ve ortamlara seyahat ettiği, genç okuyucuların el-göz koordinasyonunu geliştirmesine yardımcı olacak ve onlara dünyayı öğretecek yenilikçi katmanlı karton kitaplardan biridir.
Ayrıca, Evie ve Juno'nun ne bulduklarını okuyucularla paylaştığı Denizaltı Keşfi adlı kitap da bulunmaktadır, bu kitapta Evie ve Juno, plajlardan okyanusun dibine seyahat eder.
 

Yaş Grubu:2+ Yaş