img img
5,0 (3)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Haba Teddy's Colours and Shapes (Ayıcığın Renk ve Şekilleri)

Marka :
Ürün Kodu: MP28066
Model HB7135
  Tükendi!  

Teddy’s Colours And Shapes; Ayıcığın Renk ve Şekilleri Haba İlk Oyunlarım serisinden, 2 yaş ve üstü, 1-4 küçük oyuncuya yönelik ilk renk ve şekil oyunu koleksiyonu.


Teddy’nin rengarenk çizimlerle canlandırılmış dünyasını keşfederken; çocuklar oyun yoluyla farklı renk ve şekillerle tanışır.

Birbirini tamamlayan 2 kurallı oyun da çocukların öğrendiklerini pekiştirmelerini sağlar.

Serbest olarak eşleştirme ve yapboz oyunu yalnızca eğlenceli olmakla kalmaz; çocukların motor becerileri ve detay algılarını da geliştirir.

Sevgili Anne Babalar, Çocuğunuza oyun oynarken gelişebileceği pek çok fırsatı sunarak doğru tercihi yaptınız.

Kılavuzdaki kurallar, oyun materyalini çocuğunuzla birlikte nasıl keşfetmeniz gerektiğine ve bunu farklı oyunlarda nasıl kullanabileceğinize dair size pek çok ipucu ve öneri sunuyor.

Bu şekilde çocuğunuzun birçok becerisi ve yeteneği geliştirilir: motor becerileri, dikkat, konsantrasyon, yakın gözlem, renk ve şekilleri ayırma.

Her şeyden önce, bu oyunları oynamak çok eğlencelidir!

Bu yüzden öğrenme, oyun oynarken gerçekleşir ve neredeyse hiç ekstra çaba sarf etmeden sağlanır.

Kılavuzda da belirtildiği gibi; materyallerle serbest oyun oynayabilir, veya çocuğunuzun ilk kurallı oyunlarına geçiş de yapabilirsiniz.

Bu kurallı oyunları hem iş birliğine dayalı bir şekilde oynayıp hep birlikte görevleri tamamlayabilir, ya da rekabete dayalı bir şekilde oynayıp görevleri en hızlı bitiren olmaya çalışabilirsiniz.

Bu şekilde, birçok oyun ve etkileşim sayesinde çocuğunuzun gelişimi için farklı sosyal, duygusal ve bilişsel becerilerini de desteklemiş olursunuz. ​

Oynarken ve keşfederken bol eğlenceler!


Gelişimsel kazanımlar:

  • -Renk ve şekilleri tanıma ve ayırt etme,
  • -Görsel algı,
  • -Dil gelişimi,
  • -İnce motor becerileri ve el-göz koordinasyonu,
  • -Sosyal Beceriler,
  • -Yaratıcılık.
     

Yaş Grubu:2+ Yaş