img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Haba Clumsy Witch (Sakar Cadı)

Marka :
Ürün Kodu: MP28082
Model HB5854
%10
1.108,75 TL 997,88 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda
Mucit Panda Öneriyor

Haba Sakar Cadı Oyunu 5-99 yaş arası 2-4 oyuncuya yönelik yürütme işlevlerini güçlendirmeye yönelik büyüleyici gözlem oyunu.


Fex etkisi ile farklı zorluk seviyelerinde oynanabilir. Cadılar Ormanında Geceyarısı! Sakar Cadı ünlü iksirini kaynatıyor.

Tabii kafası dağınık cadı kazana hangi malzemeleri attığını ve hangilerinin eksik olduğunu sık sık unuttuğundan bu iş hiç de kolay olmayacak.

Oyuncular eksik malzemeleri bulmada ona yardımcı olmalı. Ama yalnızca en hızlı yardımcı ödül olarak sihirli iksiri alacak!

İlerleyen seviyelerde Fex etkisi ile büyücü kedi Fex ve diğer zarlar oyunu daha kapsamlı hale getirecek ve eğlenirken bilişsel becerilerinizi de geliştireceksiniz.


Haba Sakar Cadı Oyunu, ULM Üniversitesi’nden Prof. Dr. Manfred Spitzer’ın iş birliğiyle, çocuklarda yürütücü işlevlerin (executive functions) geliştirilmesi amacıyla tasarlanmış bir akıl oyunudur.

Yürütücü işlevler, kendini düzenleyebilme becerisi için çok kritik olan, beynin orkestra şefi olarak da görülen yüksek seviyeli bilişsel becerilerdir.

Kısaca hedef odaklı ilerleyebilme, dikkati dağıtan uyaran v düşünceleri bloke edebilme ve değişen şartlara adapte olarak yeni stratejiler geliştirebilmeyi kapsar ve geliştirilmesi bireylere hayatta ciddi katkılar sağlayacaktır.

 

Yaş Grubu:5+ Yaş