img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Bana Bunu Akut Öğretti

Ürün Kodu : MP42341
Model 9786056872778
%30
180,00 TL 126,00 TL
1 Gün İçinde
Tükenmek Üzere

Sayfa Sayısı: 36
Boyut: 24 × 24 cm
Yazan: Ali Rıza Şahin
Resimleyen: Bora Karaman
Cilt Tipi: Sert Kapak
Kağıt Cinsi: 170 gr Kuşe
Dil: Türkçe - İngilizce

Lara ve Arel iki kardeştirler. Bir gün annelerinden izin alarak evlerinin yakınında doğa yürüyüşü yapmaya giderler. Köpekleri Bob da onlara eşlik eder. Doğada birlikte eğlenirken Arel’in ayağı kayar ve Arel düşerek dizini yaralar. Peki, Lara okullarına gelen AKUT gönüllüsünden öğrendiği temel ilk yardımı kardeşine uygulayabilecek mi?

Bana Bunu AKUT Öğretti, temel ilk yardım hikayesinde çocuklar eğlenerek öğrenecekler. Okulda, evde, sokakta yaralanırlarsa bir yetişkinden yardım istemeleri gerektiğini hatırlayacaklar. Acil durumlarda aramaları gereken telefon numarasını öğrenecekler. Ve hikayeyi okuduktan sonra uygulamadaki soruları cevaplayacak, böylece öğrendiklerini pekiştirecekler.

Artırılmış gerçeklik teknolojisi ile desteklenmiş hikaye kitabımız hem Türkçe hem İngilizce metinlere ve seslendirmeye sahiptir. Bu sayede kitabı her iki dilde de okuyabilir ve izleyebilirsiniz. AR+ uygulaması ile hikaye üç boyutlu, hareketli ve sesli hale gelmektedir. Her kitapta bulunan, o kitaba özel bir kodla ücretsiz erişilen uygulaması sayesinde hikayeyi her açıdan izleyebilirsiniz. AR+ uygulamasının bir yetişkin gözetiminde kullanılması gerekmektedir.
 

Yaş Grubu:3+ YaşÇOK SATANLAR