img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Frances Lincoln What a Day

Ürün Kodu: MP45409
Model 9780711277083
%15
399,90 TL 339,92 TL
2 Gün İçinde Kargoda
Tükenmek Üzere
Tüm Kitaplarda 2'ncisi %20 İndirimli!

Gün neredeyse bitiyor ve şimdi güzel maceraları hatırlama ve iyi geceler demeden önce huzurlu bir uykuya hazırlık için mükemmel bir zaman.

Bu, günü sona erdirmek için mükemmel bir kitaptır. Bebeklerin ve çocukların hayal gücünü ve merakını yakalayacak, yatıştırıcı sanat eseri ve melodiği metinle, onları huzurlu bir gece uykusuna hazırlayacak.
Bu aynı zamanda ebeveynler ve vasilere yönelik bir kitaptır - onlara birkaç an düşünce için bir an ve yoğun günlerinde bir mola şansı sağlar.
Çocuğun gün boyunca geçen lirik metni - uyanma, yemek saatleri, keşif ve öğrenme - yatmadan önce küçükleri hazırlayacak nazik illüstrasyonlarla eşleştirilmiştir.
"Bugün bizi gülümseten şeyleri düşünmek için bir anı ayıralım..." şeklindeki bir ifade, okuyucuyu günü düşünmeye teşvik eder - her gece okumaya kişisel bir dokunuş ekler.

Uyku danışmanı Andrea Grace'in uzman rehberliği ile bu, çocukların gece boyunca sağlıklı bir şekilde uyumasına yardımcı olacak, yatmadan önce sakin bir hava yaratmak için mükemmel bir kitaptır.
 

Yaş Grubu:4+ Yaş