5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Frances Lincoln The Story Orchestra - The Nutcracker (Müzikli Kitap)

Ürün Kodu: MP45374
Model 9781786030689
%20
849,90 TL 679,92 TL
Para Puan Bu üründen 6,80 TL değerinde Panda Puan kazanacaksınız.


Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda
Mucit Panda Öneriyor

Clara'yı bu müzikal Nutcracker balesinin anlatımında sihirli bir Noel macerasına takip edin - her güzel sahnede Tchaikovsky'nin orijinal partisyonundan çalan bir orkestranın canlı sesini duymak için her birine basın düğmesini kullanın.

Clara'nın evinde Noel akşamı. Zencefil, çikolata ve nane kokuları havada yayılır. Clara'nın ebeveynleri bir parti düzenliyor, küçük kardeşi Fritz de Noel ağacını süslüyor. Clara'nın vaftiz babası, oyuncak yapımcısı, hediyelerle birlikte özel bir hediye getirir - küçük bir adam şeklinde oyma bir fındık kırıcı. Fritz onu kırdıktan sonra çocuklar yatmaya gönderilir.

Hikaye, Clara'nın rüyalarında bir fare kralıyla savaşmasını ve onu yendikten sonra fındık kırıcı-dönüşen prensiyle Şeker Ülkesi'ne seyahat etmesini izler, burada büyüleyici sakinlerin güzel danslarını izler.
Siz ve küçüğünüz sihirli sahneler boyunca yolculuk yaparken, 'Çiçeklerin Valsi', 'Şeker Peri'nin Dansı', 'Rus Dansı' ve muhteşem 'Final' dahil olmak üzere bale müziğinin 10 örneğini duymak için düğmelere basacaksınız.

Okuyucular, ses kartını etkinleştirmek için kitabın arkasındaki ses kartına sıkıca basmalı, etkileşimli öğrenmeyi teşvik ederek çocukları bu güzel müziğe tanıtmalıdır.

Kitabın arkasında, besteci Pyotr Ilyich Tchaikovsky'nin kısa bir biyografisini bulabilir, Nutcracker balesinin bestelenmesi hakkında detaylarla birlikte.
Bunun yanında, müzik parçalarını tekrar çalabilir ve her biri için onları güçlü kılan enstrümanlar, ritimler ve müzik teknikleri hakkında bir tartışma okuyabilirsiniz.
Bir sözlük müzik terimlerini tanımlar.

The Story Orchestra serisi, klasik müziği çocuklara muhteşem resimli klasik bale, opera ve program müziği hikayelerinin yeniden anlatımları ile eşleştirilmiş orkestraların partisyonlarından çalan 10 saniyelik ses kesitleriyle hayata geçiriyor.
The Story Orchestra klavye sesli kitapları ile çocuklar gerçek bir kuyruklu piyano sesiyle ünlü melodileri kendileri çalabilir.

Ayrıca Story Orchestra serisinden şunlar da bulunmaktadır: The Magic Flute, I Can Play (vol 1), Carnival of the Animals, Swan Lake, The Sleeping Beauty ve Four Seasons in One Day.

Üretici notu: Kullanmadan önce lütfen kitabın arka tarafındaki beyaz tabloyu çekin. Ses düğmeleri, genç çocuklar için zor olabilecek hassas bir konumda sıkı bir itme gerektirir. Tüm ses klipleri 10 saniyedir.

Klasik müziği çocuklara tanıtmak için mükemmel bir başlangıç.
 

Yaş Grubu:4+ Yaş