5,0 (1)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Frances Lincoln The Story Orchestra - Four Seasons in One Day (Müzikli Kitap)

Ürün Kodu: MP45375
Model 9781847808776
%20
849,90 TL 679,92 TL
Para Puan Bu üründen 6,80 TL değerinde Panda Puan kazanacaksınız.


Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda

Dört mevsimi bir günde keşfetmenin nasıl bir şey olacağını bu müzikal hikayede öğrenin; klasik başyapıt The Four Seasons'a dayalı olarak, her nefes kesici sahnede Vivaldi'nin partisyonundan çalan bir orkestranın canlı sesini duymak için her birine basın düğmesini kullanın.

İsabelle adında küçük bir kız ve köpeği Pickle'ı takip edin, bir ömür boyu sürecek maceraya atılırlar.
Mevsimlerin değişimini gösteren bir işaret olarak, Isabelle yanında küçük bir elma ağacı taşır, ve onun tomurcuk açtığını, çiçek açtığını ve yapraklarını döktüğünü görürüz.
Sanatçı Jessica Courtney-Tickle tarafından canlı sahnelerle resmedilen bu canlı sahnelerde siz ve küçüğünüz gezindikçe, The Four Seasons keman konçertolarından 10 alıntıyı duymak için düğmelere basacaksınız.

Okuyucular, ses kartını etkinleştirmek için kitabın arkasındaki ses kartına sıkıca basmalı, etkileşimli öğrenmeyi teşvik ederek çocukları bu güzel müziğe tanıtmalıdır.

Kitabın arkasında, besteci Antonio Vivaldi'nin kısa bir biyografisini ve The Four Seasons'ın nasıl bestelendiği hakkında detaylar bulabilirsiniz.
Bunun yanında, müzik alıntılarını tekrar çalabilir ve her biri için onları güçlü kılan enstrümanlar, ritimler ve müzik teknikleri hakkında bir tartışma okuyabilirsiniz.
Bir sözlük müzik terimlerini tanımlar.

The Story Orchestra serisi, klasik müziği çocuklara muhteşem resimli klasik bale, opera ve program müziği hikayelerinin yeniden anlatımları ile eşleştirilmiş orkestraların partisyonlarından çalan 10 saniyelik ses kesitleriyle hayata geçiriyor.
The Story Orchestra klavye sesli kitapları ile çocuklar gerçek bir kuyruklu piyano sesiyle ünlü melodileri kendileri çalabilir.

Ayrıca Story Orchestra serisinden şunlar da bulunmaktadır: The Magic Flute, I Can Play (vol 1), Carnival of the Animals, Swan Lake, The Sleeping Beauty ve The Nutcracker.

Üretici notu: Kullanmadan önce lütfen kitabın arka tarafındaki beyaz tabloyu çekin.
Ses düğmeleri, genç çocuklar için zor olabilecek hassas bir konumda sıkı bir itme gerektirir. Tüm ses klipleri 10 saniyedir.

Klasik müziği çocuklara tanıtmak için mükemmel bir başlangıç.
 

Yaş Grubu:4+ Yaş