img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Frances Lincoln The Story Orchestra - Carnival of The AnimalsThe Story Orchestra (Müzikli Kitap)

Ürün Kodu: MP45376
Model 9780711249523
%20
849,90 TL 679,92 TL


Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda

Carnival of the Animals'ın sihirli dünyasını keşfedin, bu çocuklar için kutlanan süitin müzikal yeniden düşünülmesi - her soluk kesen sahnede düğmeye basın ve Camille Saint-Saëns'in partisyonundan çalan bir orkestranın canlı sesini duyun.

Bir gün, iki kardeş kitaplıklarının arkasında sihirli bir hayvan krallığı keşfeder.
Kocaman yeleli kral aslan tarafından karşılanırlar; eski ve yalnız bir kaplumbağadan yol tarifi isterler; yavaşça yürüyen fillerle bir gezinti yaparlar; dinozor kemiklerinden oluşan bir iskeleti devirirler; ve parıldayan balıkların arasında yüzerler.
Keşke hepsini eve götürebilseler...

Kitap, 'The Swan', 'Aquarium', 'Fossils' ve 'Finale' (Disney'in Fantasia'sından) bölümlerinden alıntılar içerir ve bunları birbirine bağlamak için tamamen yeni bir hikaye sunar.

Siz ve küçüğünüz büyülü sahnelerde yolculuk yaptıkça, düğmelere basarak süitin müziğinden 10 alıntıyı duyacaksınız.
Kitabın arkasında, besteci Camille Saint-Saëns'in kısa bir biyografisini bulabilir, Carnival of the Animals'ın nasıl bestelendiği hakkında detayları öğrenebilirsiniz.
Bunun yanında, müzik alıntılarını tekrar çalabilir ve her biri için enstrümanlar, ritimler ve onları güçlü kılan müzik teknikleri hakkında bir tartışma okuyabilirsiniz.
Bir sözlük müzik terimlerini tanımlar.

The Story Orchestra serisi, muhteşem resimli klasik bale, opera ve program müziği hikayelerinin çocuklar için hayata geçirilmesini sağlayan, 10 saniyelik orkestra ses kesitleriyle eşleştirilmiş yeniden anlatımlar getiriyor. The Story Orchestra klavye sesli kitapları ile çocuklar gerçek bir kuyruklu piyano sesiyle ünlü melodileri kendileri çalabilirler.

Ayrıca Story Orchestra serisinden şunlar da bulunmaktadır: The Magic Flute, I Can Play (vol 1), Swan Lake, The Sleeping Beauty, The Nutcracker ve Four Seasons in One Day.

Üretici notu: Kullanmadan önce lütfen kitabın arkasındaki beyaz tabloyu çekin. Ses düğmeleri, genç çocuklar için zor olabilecek hassas bir konumda sıkı bir itme gerektirir. Tüm ses klipleri 10 saniyedir.

Klasik müziği çocuklara tanıtmak için mükemmel bir başlangıç.
 

Yaş Grubu:4+ Yaş