img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Frances Lincoln The Bear and The Piano - The Dog and The Fiddle

Ürün Kodu: MP45377
Model 9781786035950


  Tükendi!  

Bu, en çok satan ve ödüllü "Bear and the Piano" üçlemesinin ikinci kitabının bir tanıtımıdır:

Üçlemenin ilk kitabı olan "The Bear and the Piano," Birleşik Krallık'ta 120,000'den fazla kopya satarak 2016 yılında Waterstones Çocuk Kitapları Ödülü, İllüstrasyon Kategorisi'nde kazanmıştır.

Hector ve köpeği Hugo, iyi zamanlardan, kötü zamanlardan ve hatta bazı çılgın zamanlardan birlikte müzik yapmışlardır.
Ancak Hugo'nun keman çalmayı öğrenmesi ve Bear’ın Büyük Orkestrası'nda çalma fırsatı bulmasıyla Hector'ın kıskançlığı ağır basar.
Hector, gururunu yutabilir ve arkadaşı için mutlu olmayı öğrenebilir mi?
Yeni Orleans'ta geçen ve yeni bir hayvan müzisyen kadrosuna sahip bu en çok satan "The Bear and the Piano"nun büyük yürekli devamı, dostluğun, iyi müzik gibi, sonsuza kadar sürdüğünü öğretir.

- BBC Music Magazine: "Litchfield'ın sıcak, zengin renkli görüntüleri nazik bir mizahla dolup taşarken, kısa metni ve müziği ana tema olarak kullanma konusunda çok duyguyu ve inceliği içeriyor."
- The Daily Mail: "Litchfield'ın etkileyici illüstrasyonları New Orleans'ın ışıklarını ve hüzünlü gölgelerini canlandırıyor, bu dokunaklı hikayede birbirini dengeleyen sevinç ve hüznü güzel bir şekilde yansıtıyor."
- The Bookseller: "Yeni bir hayvan müzisyen kadrosunu başrolde bulunduran büyük yürekli bir devam hikayesi... Bu, orijinalin tüm sıcaklığını ve çekiciliğini, etkileyici şehir manzaraları ve içten duygularla yakalıyor."

Kitap, New Orleans'ta geçen, sıcak anlatımı, sadakati, dostluğu ve müziğin kalıcı gücünü keşfeden temaları ile övgü almıştır.
 

Yaş Grubu:4+ Yaş