5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Frances Lincoln The Barnabus Project

Ürün Kodu: MP45380
Model 9780711249455
%20
449,90 TL 359,92 TL
Para Puan Bu üründen 3,60 TL değerinde Panda Puan kazanacaksınız.
2 Gün İçinde Kargoda

Mükemmel Evcil Hayvanlar için inşa edilmiş bir dünyada, Barnabus yarı fare yarı fil olan bir Başarısız Proje'dir. Özgürlük hayalleri, onu ve tuhaf arkadaşlarını tehlikeli bir maceraya sürükler. The Fan Brothers'un uluslararası en çok satanları tarafından yazılan, kardeşleri Devin Fan tarafından da desteklenen büyüleyici bir resim kitabı.

Mükemmel Evcil Hayvanlar'ın altında, çocukların genetik olarak mühendislik edilmiş "mükemmel" yaratıkları satın alabildiği bir gizli lab var.
Barnabus ve arkadaşları bu labirentte yaşar, ancak hiçbiri mükemmel değildir.

Hepsinin Başarısız Projeler olduğu bir yer.
Barnabus hiç dışarı çıkmamıştır, ancak bir gün arkadaşı Pip hamam böceği ona anlattığı yerleri görmeyi hayal eder; Yeşil tepeler ve ağaçlarla dolu bir dünya, kendi yıldızlarıyla aydınlatılmış gökyüzü.

Ancak Barnabus, dış dünyaya ulaşması gerekebilir çünkü Yeşil Kauçuk Takımları tüm Başarısız Projeleri geri dönüştürmeye hazırlanıyor... ve Barnabus, daha büyük gözlü daha tüylü bir evcil hayvana dönüştürülmek istemiyor.
Sadece kendisi olmak istiyor.
Bu nedenle, o ve diğerleri kaçmanın zamanı geldiğine karar verir.
Küçük gövdesi ve çok işbirliği ve cesaretle, Barnabus özgürlük bulmaya ve kendilerini gerçekten kabul edecekleri bir yer bulmaya kararlı bir şekilde yola çıkar.

Bu, hayallerinizi takip etmek ve gerçekten nereye ait olduğunuzu bulmak hakkında duygusal, etkileyici ve sihirli bir hikaye.
Okuyucuları, mükemmelliğin gerçekten kendinize ve arkadaşlarınıza sadık olmak anlamına geldiği, soyut ve ayrıntılı bir dünyaya çekecek.

'Kusursuz olma isteğinin zulmünden kurtulma üzerine bir hükümet, ihtişamlı bir ahlaki hikaye.' —The Financial Times
'olağanüstü hayal gücü' — School Library Journal
'çeşitliliği, cesareti ve dayanışmayı kutlayan, içten bir alegori.' — Kirkus
 

Yaş Grubu:4+ Yaş