5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Frances Lincoln The Story Orchestra Swan Lake - Musical Puzzle (Sesli Yapboz)

Ürün Kodu: MP45364
Model 9780711287075
%20
899,90 TL 719,92 TL


Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda

Tchaikovsky'nin Swan Lake balesinin sihirli macerasını bu benzersiz müzikli yapboz ile bir araya getirin.

İlk olarak, Swan Lake'in ana olaylarını resimler ve metinlerle belirten müzikli bir yapboz çerçevesi ile başlayın.
Prens Siegfried'in evinden kaçtıktan sonra bir kuğu sürüsü ile karşılaşmasından, en güzel kuğunun aslında bir insan prensesi olan, kötü bir büyücü tarafından lanetlenmiş Odette olduğunu keşfetmesine, lanetin nihayet kaldırılmasına kadar.

Posterdaki tam yapboz görüntüsünü referans olarak kullanarak, Prens Siegfried ve Prenses Odette, kuğular, çekilen düşmanları ve güzel krallıklarını gösteren büyüleyici bir illüstrasyonu bir araya getirin.
Ardından, müzik notalarına basarak Tchaikovsky'nin orijinal partisyonundan çalan canlı orkestra sesini duyun.
Kuğu bale dansçılarını hayal edin, parlayan teller ve büyüleyici arp eşliğinde zarifçe dönen, dört kuğu yavrusunun iki obonun eğlenceli müziği eşliğinde ahenkle dans ettiği ve daha fazlası.

Posterinizi çevirin ve hikayenin mutlu sonu ve besteci hakkında biyografik bilgiler ile müziğin hikaye ile nasıl bağlantılı olduğuna dair ek ayrıntıları bulun.

Bu müzikli yapboz, çocuklara klasik müziği tanıtmak için mükemmel bir hediyedir.

The Story Orchestra serisi, klasik müziği çocuklar için hayata geçiren muhteşem resimli ballet, opera ve program müziği öykülerinin ses kayıtları ile eşleştirilmiş bir şekilde yeniden anlatır.

The Story Orchestra serisinden diğer seçenekler: The Nutcracker, The Nutcracker: Musical Puzzle, The Magic Flute, I Can Play (vol 1), Carnival of the Animals, The Sleeping Beauty, Swan Lake, The Hall of the Mountain King ve Four Seasons in One Day.

Üretici notu: Lütfen kullanmadan önce yapboz çerçevesinin arka tarafındaki beyaz sekme çekiniz. Ses düğmeleri, genç çocuklar için zor olabilecek tam konumda sert bir itme gerektirir. Tüm ses klipleri 10 saniyedir.
 

Yaş Grubu:4+ Yaş