5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Frances Lincoln The Story Orchestra Nutcracker - Musical Puzzle (Sesli Yapboz)

Ürün Kodu: MP45363
Model 9780711287082


  Tükendi!  

Bu benzersiz müzikli yapboz ile Tchaikovsky'nin Nutcracker balesinin sihirli macerasını bir araya getirin.
İlk olarak, özel bir hediye olan müzikli bir yapboz çerçevesi ile başlayın. Bu çerçeve, The Nutcracker hikayesinin ana olaylarını resimler ve metinlerle belirtir - Clara'nın Noel akşamı amcasından aldığı özel bir hediye, asker şeklinde bir tahterevalli fıstık kıracağından, oyuncak'ın prens haline gelip Clara'yı krallığında bir tur attığı ana kadar.
Posterdeki tam yapboz görüntüsünü referans olarak kullanarak, Clara'yı, büyük Noel ağacını, fındık kıracağı ve macerasında tanıştığı fantastik karakterlerden bazılarını gösteren büyüleyici bir illüstrasyonu bir araya getirin. Ardından, orkestranın Tchaikovsky'nin orijinal partisyonundan çalan canlı sesini duymak için müzik notalarına basın. Dansçıları hayal edin, klasik 'Rus Dansı'nda havada sıçrayan ve sahnenin üzerinde hızla dönen, Şeker Bukresi Perisi'nin çelloyla tınılanıyla zarifçe dans ettiği ve daha fazlası.
Posterinizi çevirin ve hikayenin mutlu sonu ve besteci hakkında biyografik bilgiler ile müziğin hikaye ile nasıl bağlantılı olduğuna dair ek ayrıntıları bulun.
Bu müzikli yapboz, çocuklara klasik müziği tanıtmak için mükemmel bir hediyedir.
The Story Orchestra serisi, klasik müziği çocuklar için hayata geçiren muhteşem resimli ballet, opera ve program müziği öykülerinin ses kayıtları ile eşleştirilmiş bir şekilde yeniden anlatır.
The Story Orchestra serisinden diğer seçenekler: The Magic Flute, I Can Play (vol 1), Carnival of the Animals, The Sleeping Beauty, The Nutcracker, Swan Lake, The Hall of the Mountain King ve Four Seasons in One Day.
Üretici notu: Lütfen kullanmadan önce yapboz çerçevesinin arka tarafındaki beyaz sekme çekiniz. Ses düğmeleri, genç çocuklar için zor olabilecek tam konumda sert bir itme gerektirir. Tüm ses klipleri 10 saniyedir.
 

Yaş Grubu:4+ Yaş