5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Frances Lincoln A Treasury of Tales for Four-Year-Olds

Ürün Kodu: MP45388
Model 9780711266414
%20
749,90 TL 599,92 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda

Bir araya gelip, Gabby Dawnay tarafından yazılmış ve okuma uzmanları tarafından dört yaşındaki çocuklar için özel olarak seçilmiş bu sevimli ve etkileyici hikayeler koleksiyonunun tadını çıkarın.

Renkli karakterlerle tanışın ve bu harika hikayeler koleksiyonunda maceralarına katılın, bu hikayeler dört yaşındaki okuyuculara uyacak şekilde özenle seçilmiştir.
Bahçedeki Slug Olimpiyatları'ndaki eğlenceli anlardan, Tüm Dünya Genelindeki En Lezzetli Pasta hikayesine, dokunaklı uyaklı hikaye Oğlan ve Oyuncağı Ayısı'na kadar, bu hikayeler, bazıları özgün, bazıları dünya çapındaki masallardan uyarlanmış, eşit ölçüde büyüleyici ve etkileyici olacaktır.
Bu güzel kitap, hayvanlar, ejderhalar, korsanlar, doğa, araçlar, müzik ve çok daha fazlası hakkında orijinal, kapsayıcı ve eğlenceli hikayeler içerdiğinden, bu zengin koleksiyonda her genç okur için bir şeyler bulunacaktır.
Dört yaşındaki çoğu çocuk, bağımsız olarak okuyamayabilir, ancak okuma becerilerinin temelini oluşturarak buna hazırlık yapabilir.
Örneğin, birçok çocuk harfleri tanıyabilir, yazının bir mesaj taşıdığını anlayabilir ve cümlelerin soldan sağa okunduğunu bilebilir. Bazıları hatta okuma denemelerine başlamış olabilir.

Parlak folyo ve kurdele işlemeli lüks ambalaj, bu kitabı dört yaşındaki herhangi bir çocuğun doğum günü için vazgeçilmez bir hediye yapacak, Heidi Griffiths'in çekici ve etkileyici illustrasyonları, çocuğun büyüdükçe bile bu kitabı kıymetli kılacaktır.
 

Yaş Grubu:4+ Yaş