5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Frances Lincoln A Natural History of Mermaids

Ürün Kodu: MP45389
Model 9780711266490
%15
949,90 TL 807,42 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda
Tüm Kitaplarda 2'ncisi %20 İndirimli!

Gümüş folyo ile süslenmiş bir kumaş kapak, bir şerit işaretleme ve püskürtme gümüş kenarlarla dolu bu muhteşem cilt, güzel illustrasyonlar ve denizkızlarının gizli yaşamını detaylandıran hassas notlarla doludur.

1872'de, cesur (hayali) kaşif Darcy Delamare, (gerçek) bilimsel bir keşif gezisinin HMS Challenger gemisinde bir yer talep etmek için bir erkek gibi giyinmişti.
Gezi sırasında gözlemlediği olağanüstü deniz canlılarına dair bulgularını kaydetti: bu canlılar ki, şimdiye kadar gerçekten var olduklarına kimse inanmamıştı... denizkızları!
Güzel bir Doğal Peri Tarihi ve Doğal Maji Tarihi'nin ardından, bu güzel illustrasyonlu vintage albüm, Delamare'nin bulgularına dair açıklamalar ve illustrasyonlarla doludur; eski efsanelerdeki denizkızı hikayelerinden daha yakın zamandaki gözlemlere, ayrıca bu gizemli yaratıkların etrafında dönen inançlar ve batıl inançlar hakkındaki gerçeklere kadar.
Çocuklar, Denizkızlarının anatomi, davranış ve yaşam döngülerini keşfederken ve binlerce yıl boyunca insan keşfinden kendilerini nasıl gizlediklerini öğrenirken keyif alacaklar.
Kuyrukların anatomisine göz atın, bu gizemli yaratıkların nasıl iletişim kurduğunu öğrenin ve onların su altı dünyasına dalın.

Halk Efsaneleri Rehberleri serisi, lore ve efsanelerle ilgili güzelce illustrasyonlu el kitapları koleksiyonudur. Büyüleyici gerçekler, nefes kesen illustrasyonlar eşliğinde sunulmuş ve hepsi ilgi çekici bir anlatı formunda sunulmuştur.
 

Yaş Grubu:4+ Yaş