5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Frances Lincoln A Bedtime Full of Stories

Ürün Kodu: MP45390
Model 9780711249530
  Tükendi!  

Görsel olarak zenginleştirilmiş bu öykü hazinesi, dünya genelinden 50 uykuya dalma öyküsünü içeriyor ve her biri yüksek sesle okumak için mükemmel uzunluktadır.

Her zaman bir uyku öyküsü için zaman vardır, bu yüzden sıkılmadan uykuya dalma hazırlığı yapmak için bu büyülü öyküler koleksiyonuyla sarılın. Bu koleksiyon, hem iyi bilinen klasikleri hem de Avrupa, Afrika, Asya, Avustralya ve Okyanusya, Kuzey Amerika, Orta Doğu ve Latin Amerika'dan daha az bilinen hazineleri içeren, dünya genelinden öyküler içerir.

Bu folklor ve efsaneler, büyüleyici ve rüya gibi illustrasyonlar eşliğinde, her biri bir uyku öyküsü için mükemmel uzunluktadır ve çocukları dünya genelinde ve hayal ülkelerine taşıyacaktır.

The Emperor’s New Clothes – Denmark
The Bag of Winds – Greece
How Cheetah Got His Speed – South Africa
The Moon Maiden – Japan
The Star Hunt – New Zealand
The Crow and the Daylight – North America
Aladdin – Syria
The Three Dreams – Guatemala

Ödüllü yazar Angela McAllister tarafından derlenen ve yeniden anlatılan ve Anna Shepeta tarafından güzel bir şekilde illustrasyonlanan bu antoloji, genç ve yaşlı öykü severler tarafından hazine olarak saklanacaktır.

World Full of… serisi, güzel sert kapaklı öykü hazinelerinden oluşan bir koleksiyondur. Dünya genelinden masalları keşfedin veya dünyanın en sevilen yazarlarına bu çarpıcı hediye kitaplar ile tanışın, çocuğunuzun kütüphanesine mükemmel bir ek.

Ayrıca seriden şunlar da bulunmaktadır: A Year Full of Stories, A World Full of Animal Stories, A Stage Full of Shakespeare Stories, A World Full of Dickens Stories, A World Full of Spooky Stories, A Year Full of Celebrations and Festivals, A World Full of Journeys ve A World Full of Nature Stories.
 

Yaş Grubu:4+ Yaş