5,0 (1)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Yer Altı Su Altı

Ürün Kodu: MP36072
Model 9786051981949
%25
490,00 TL 367,50 TL
24 Saatte Kargoda
Mucit Panda Öneriyor
Tüm Kitaplarda 2'ncisi %20 İndirimli!

Yazar: Aleksandra Mizielińska & Daniel Mizieliński
Çeviri: Emre Ülgen Dal & Seda Kostik
Danışmanlar: Almıla Çiftçi, Emrah Çoraman, Gönenç Göçmengil, Mutlu Kart Gür, Volkan Yalazay, Merve Kurt
Sayfa uyarlama: Bahadır Erşık
Ebat:  272 x 370 mm
Sayfa: 112
Kapak: Sert Kapak
Baskı: Kasım 2021
 
Dünya çapında ilgi uyandıran Atlas'ın yaratıcıları Aleksandra Mizielińska ve Daniel Mizieliński'den yine devasa ve yine göz alıcı bir kitap! 
 
YER ALTI SU ALTI ile yerin altına ve okyanusun derinliklerine gizlenmiş muhteşem yerleri göreceğiniz, devasa kalamardan mavi balinaya muazzam canlılarla tanışacağınız, gayzerlerin oluşumu ya da dünyanın en derin metro istasyonu gibi onlarca ilginç bilgiyle karşılaşacağınız heyecan verici bir keşif yolculuğuna çıkmaya hazırlanın! 
 
Akılalmaz (bu kelimeyi seçerek kullandık, lütfen örnek sayfalara bir göz atın) derecede detaylı çizimler eşliğinde dünyanın en derin madenine inecek, en yüksek volkanının içine girecek ve dev solucanlarla tanışacaksınız. İlk denizaltılardan derin sulardaki yaşama, kazıcı hayvanlardan insan yapımı tünellere... YER ALTI SU ALTI ile yeryüzüne bambaşka bir gözle bakmaya başlayacaksınız.
 
Meraklı kaşife not: Çift yönlü bu kitabın belli bir ön ya da arka yüzü yok. İster YER ALTI tarafından başla ve arkeologlarla eski uygarlıkların ya da dinozor fosillerinin peşine düş, istersen kitabı çevirip SU ALTI'na dal ve bilim insanlarıyla birlikte Titanik enkazının etrafında yüz. Seçimin ne olursa olsun, sana söz veriyoruz, her sayfada şaşıracaksın.

 

Yaş Grubu:6+ Yaş