img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kolay Öğrenme Yöntemiyle Yaz Sil Toplama İşlemi Oyunu

Ürün Kodu: MP44446
Model 9786258280258
%15
237,00 TL 201,45 TL


24 Saatte Kargoda

Kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil toplama işlemi oyunu, çocuklar için hem eğlenceli hem de öğreticidir. Ayrıca tak çek kontrol paneli sayesinde toplama işlemlerinin cevaplarını kendi kendine kontrol etme fırsatı verir. Tak çek kontrol panelli kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil toplama işlemi oyunu çocuğunuzun toplamayı 1’den 20’ye kadar toplamları hızlı öğrenmesini ve hatırlamasını geliştirmenin harika bir yoludur.

Nasıl Oynanır?
Toplama öğreten oyuncak tak çek kontrol panelli kolay öğrene yöntemiyle yaz sil toplama işleminin ön ve arka tarafı bir test gibi inşa edilmiştir. Her bir delik bir cevap şıkkı gibi düşünülerek yapılmıştır. Toplama işleminin doğru olması için uygun cevap seçeneği bulup altındaki deliğe kalemi takmamız gerekiyor. Cevap doğru ise kartı yukarı doğru çektiğimizde kart panelden kolayca çıkarılıyor. Eğer yapılan toplama işlemi yanlış ise kalem kilit görevi görür ve kartı çıkmaz. Bu durumda bir sonraki toplama işlemine geçemezsiniz. Doğru sonucu buluncaya kadar kalemi takıp kartı çekerek doğru cevap seçeneğini bulunur. Toplama öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil toplama işlemini öğrenmek isteyen her çocuk bu işlemi tekrar tekrar yaparak görsel algı becerisi sayesinde kendi kendine toplama işlemlerini öğrenebilir. Toplama öğreten kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil toplama işlemi oyununun hem ön hem de arka yüzeyinde yaz sil kalem kullanılarak işlemler yapılır. Kutunun arka penceresi sadece toplama işleminin görülmesini sağlar. Cevap şıklarını görmeden toplama işlemini tahmin etmeye çalışır. Doğru kelimeyi görmek için panel üzerinde kartlar hafifçe yukarı doğru çekilir ve panel altında kalan cevabın ortaya çıkması sağlanır.

Toplama öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil toplama işlemi oyunu çocukların severek oynadığı ve tekrar tekrar eğlenceli bir şekilde öğrendiği uzmanlar tarafından tasarlanan bir oyundur. Bu oyun sayesinde çocuklar bir ebeveynden yardım almadan kendi kendine toplama işlemini tak çek yaparak öğrenir. Görsel algı becerisini de devreye sokan toplama öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil toplama işlemi oyunu sürekli unutan defalarca öğretmenize rağmen sürekli karıştıran çocuklar için umut oldu.

Kutu içeriği:
- Kolay öğrenme yöntemini destekleyen tak çek kontrol panelli kutu
- Yazılıp silinebilir çift taraflı 72 görev kartı
- 142 aktivite
- Yaz sil kalem
 

Yaş Grubu:4+ Yaş