img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kolay Öğrenme Yöntemiyle Yaz Sil Çıkarma İşlemi Oyunu

Ürün Kodu : MP44447
Model 9786258280265
%10
199,00 TL 179,10 TL


1 Gün İçinde

Kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil çıkarma işlemi oyunu, çocuklar için hem eğlenceli hem de öğreticidir. Ayrıca tak çek kontrol paneli sayesinde çıkarma işlemlerinin cevaplarını kendi kendine kontrol etme fırsatı verir. Tak çek kontrol panelli kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil çıkarma işlemi oyunu çocuğunuzun çıkarmayı 1’den 20’ye kadar çıkarmayı hızlı öğrenmesini ve hatırlamasını geliştirmenin harika bir yoludur.

Nasıl Oynanır?
Çıkarma öğreten oyuncak tak çek kontrol panelli kolay öğrene yöntemiyle yaz sil çıkarma işleminin ön ve arka tarafı bir test gibi inşa edilmiştir. Her bir delik bir cevap şıkkı gibi düşünülerek yapılmıştır. Çıkarma işleminin doğru olması için uygun cevap seçeneği bulup altındaki deliğe kalemi takmamız gerekiyor. Cevap doğru ise kartı yukarı doğru çektiğimizde kart panelden kolayca çıkarılıyor. Eğer yapılan çıkarma işlemi yanlış ise kalem kilit görevi görür ve kartı çıkmaz. Bu durumda bir sonraki çıkarma işlemine geçemezsiniz. Doğru sonucu buluncaya kadar kalemi takıp kartı çekerek doğru cevap seçeneğini bulunur. Çıkarma öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil çıkarma işlemini öğrenmek isteyen her çocuk bu işlemi tekrar tekrar yaparak görsel algı becerisi sayesinde kendi kendine çıkarma işlemlerini öğrenebilir. Çıkarma öğreten kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil çıkarma işlemi oyununun hem ön hem de arka yüzeyinde yaz sil kalem kullanılarak işlemler yapılır. Kutunun arka penceresi sadece çıkarma işleminin görülmesini sağlar. Cevap şıklarını görmeden çıkarma işlemini tahmin etmeye çalışır. Doğru kelimeyi görmek için panel üzerinde kartlar hafifçe yukarı doğru çekilir ve panel altında kalan cevabın ortaya çıkması sağlanır.

Çıkarma öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil çıkarma işlemi oyunu çocukların severek oynadığı ve tekrar tekrar eğlenceli bir şekilde öğrendiği uzmanlar tarafından tasarlanan bir oyundur. Bu oyun sayesinde çocuklar bir ebeveynden yardım almadan kendi kendine çıkarma işlemini tak çek yaparak öğrenir. Görsel algı becerisini de devreye sokan çıkarma öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil çıkarma işlemi oyunu sürekli unutan defalarca öğretmenize rağmen sürekli karıştıran çocuklar için umut oldu.

Kutu içeriği:
- Kolay öğrenme yöntemini destekleyen tak çek kontrol panelli kutu
- Yazılıp silinebilir çift taraflı 72 görev kartı
- 142 aktivite
- Yaz sil kalem
 

Yaş Grubu:5+ YaşÇOK SATANLAR