img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kolay Öğrenme Yöntemiyle Yaz Sil Bölme İşlemi Oyunu

Ürün Kodu: MP44448
Model 9786258280272


  Tükendi!  

Kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemi oyunu, çocuklar için hem eğlenceli hem de öğreticidir. Ayrıca tak çek kontrol paneli sayesinde bölme işlemlerinin cevaplarını kendi kendine kontrol etme fırsatı verir. Tak çek kontrol panelli kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemi oyunu çocuğunuzun bölmeyi hızlı öğrenmesini ve hatırlamasını geliştirmenin harika bir yoludur.

Nasıl Oynanır?
Bölme öğreten oyuncak tak çek kontrol panelli kolay öğrene yöntemiyle yaz sil bölme işleminin ön ve arka tarafı bir test gibi inşa edilmiştir. Her bir delik bir cevap şıkkı gibi düşünülerek yapılmıştır. Bölme işleminin doğru olması için uygun cevap seçeneği bulup altındaki deliğe kalemi takmamız gerekiyor. Cevap doğru ise kartı yukarı doğru çektiğimizde kart panelden kolayca çıkarılıyor. Eğer yapılan bölme işlemi yanlış ise kalem kilit görevi görür ve kartı çıkmaz. Bu durumda bir sonraki bölme işlemine geçemezsiniz. Doğru sonucu buluncaya kadar kalemi takıp kartı çekerek doğru cevap seçeneğini bulunur. Bölme öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemini öğrenmek isteyen her çocuk bu işlemi tekrar tekrar yaparak görsel algı becerisi sayesinde kendi kendine bölme işlemlerini öğrenebilir. Bölme öğreten kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemi oyununun hem ön hem de arka yüzeyinde yaz sil kalem kullanılarak işlemler yapılır. Kutunun arka penceresi sadece bölme işleminin görülmesini sağlar. Cevap şıklarını görmeden bölme işlemini tahmin etmeye çalışır. Doğru kelimeyi görmek için panel üzerinde kartlar hafifçe yukarı doğru çekilir ve panel altında kalan cevabın ortaya çıkması sağlanır.

Bölme öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemi oyunu çocukların severek oynadığı ve tekrar tekrar eğlenceli bir şekilde öğrendiği uzmanlar tarafından tasarlanan bir oyundur. Bu oyun sayesinde çocuklar bir ebeveynden yardım almadan kendi kendine bölme işlemini tak çek yaparak öğrenir. Görsel algı becerisini de devreye sokan bölme öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemi oyunu sürekli unutan defalarca öğretmenize rağmen sürekli karıştıran çocuklar için umut oldu.

Kutu içeriği:
- Kolay öğrenme yöntemini destekleyen tak çek kontrol panelli kutu
- Yazılıp silinebilir çift taraflı 72 görev kartı
- 142 aktivite
- Yaz sil kalem
 

Yaş Grubu:7+ Yaş