img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

7.Sınıf Zihin Çalıştıran Eğlenceli Kanguru Matematik Soruları

Ürün Kodu: MP44453
Model 9786258280302
%15
199,00 TL 169,15 TL
Para Puan Bu üründen 1,69 TL değerinde Panda Puan kazanacaksınız.
24 Saatte Kargoda

Cilt Bilgisi: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 128
Boyut: 22x28 cm

Yarının geleceği öğrencilerimiz için hazırlanmış olan "Kanguru Test Zihin Çalıştıran Eğlenceli Kanguru Matematik Soruları” kitabında yaratıcı ve günlük hayattan seçilen problemlerle öğrencilerin matematiksel düşünme becerisi, mantık ve muhakemesinin geliştirilmesi hedeflenmiştir.

Bilgiyi eğlenceli hale getiren bu kitap; kendine güvenen, bilgiye meraklı, akıl yürütebilen öğrencilerin yetişmesini sağlayacaktır. Her bir soruyla öğrencinin, matematiğe karşı ilgisini artırma, günlük hayatta karşımıza çıkabilecek problemlerle başa çıkabilmesi amaçlanmıştır.

Bu kitapta yer alan sorular; öğrencinin karşılaştığı zorluklarla mücadele edebilmesi ve karşılaştığı zorluğu tüm boyutlarıyla inceleyebilmesi, öğrendiklerini sosyal hayata aktarabilmesi için tasarlandı. Kanguru test matematik olimpiyatları eğlenceli sorular kitabında, uzmanlar tarafından hazırlanan sorular 3 puanlık, 4 puanlık ve 5 puanlık olacak şekilde kategorize edilmiştir.

Uluslararası kanguru matematik olimpiyatları için hazırlanan bu kitap, sınavlarda ihtiyaç duyulan mantık ve muhakemenin gelişmesi için bir temel oluşturur. Ayrıca yeni nesil soruları anlamamız için bir fırsat sunar.

Yeni nesil EĞLENCELİ SORULARLA matematiğin eğlenceli dünyasını keşfetmeye hazır mısın?