5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Circle Toys Dokun Hisset Kış

Marka :
Ürün Kodu: MP36037
Model CRCL025
%25
309,90 TL 232,43 TL
Aynı Gün Kargo

Dokun Hisset Kış, 4 Mevsim serisinin ilki. Her mevsimin kendine has güzellikleri vardır. Mevsimlerdeki sıcaklık değişimine bağlı olarak yiyeceklerimiz, içeceklerimiz, giysilerimiz, oyunlarımız ve çocuklarımızın aktiviteleri değişmektedir.
 
Kış demek soğuk hava demek, kar demek, buz demektir. Circle Toys olarak, çocuklarımızın dokunma/taktil duygusunun değişmesine yardımcı olmanın yanında, Kış Mevsimini daha iyi algılamaları için tasarlamış olduğumuz bu ürün, 18 karttan oluşmaktadır.
 
Kartların ön yüzünde kış aktiviteleri, sevimli hayvanlar üzerinden çok güzel bir şekilde tasvir edilmiş ve “Dokun Hisset Elementi” eklenmiştir. Kartın arka yüzünde ise çocuğun, kartın ön yüzündeki resmi okumasına dönük sorular hazırlanmıştır. Sizler bu soruları arttırabilir, bu kartları aile içi, grup ve sınıf aktivitelerinde çok farklı şekillerde kullanabilirsiniz.
 
Kazanımlar: Gözlem ve dikkat algısının gelişimine, düşünme becerilerinin gelişimine, dil ve konuşma yeteneğinin gelişimine, dokunma/taktil duygusunun gelişimine katkı sağlar.

 

Yaş Grubu:12+ AyÇOK SATANLAR