5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Blockaroo Magnetic Foam Blocks Large - Castle 35 Parça

Marka :
Ürün Kodu: MP43677
Model 301005
%20
4.999,90 TL 3.999,92 TL
1.500TL Üzeri %23 İndirim
3.079,94 TL
Ücretsiz Kargo
24 Saatte Kargoda
Mucit Panda Öneriyor

Erken yaşta keşif için oynaması en kolay ve keyifli inşa blokları!
Blockaroo blokları inşa etmenin yeni bir yoludur. Köpük manyetik bloklar sihir gibi birbirine tutunur, 360 derece döner ve her zaman birbirini çekerek çocukların bayılacağı duyusal bir deneyim yaşatır.

Öğrenmeyi Teşvik Eder!
Okul öncesi çocuklar, bu yumuşak köpük bloklarla mühendislik ve yaratıcı düşünme becerilerini geliştirecek, şekilleri, renkleri keşfedecek ve inşa edecek! Erken öğrenme çağındaki çocukların gelişmesine yardımcı olarak saatlerce ilgi çekici yaratıcı oyun sağlar!

Güvenli, Sağlıklı ve Dayanıklı!
Blockaroo blokları en yüksek seviyelerde test edilir ve tüm uluslararası güvenlik testi standartlarını aşar. %100 bulaşık makinesinde yıkanabilir, küflenmez ve inanılmaz derecede dayanıklıdır, her sınıf için mükemmel bir STEM etkinliğidir.

Eğlenceli, Eğitici ve Kolay!
Blockaroo blokları suda yüzer ve çocukları hayal güçlerini serbest bırakmaya teşvik eden yaratıcı bir banyo/su oyuncağı olarak kullanılabilir. Ebeveynler, Blockaroo bloklarını çocukların banyo zamanını sabırsızlıkla beklediği bir deneyim haline getirmesine bayılıyor!

Öğretmenler Tarafından Geliştirildi!
Blockaroo yapı blokları öğretmenler tarafından geliştirildi ve Mom's Choice Award, Tillywig Brain Child Award ve Parent and Teacher Choice Award kazandı.

Yaş Grubu:18+ Ay