img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Biba Sesli Köpüş Dolce Aktivite Oyuncağım

Marka :
Ürün Kodu: MP31637
Model BR214
  Tükendi!  

Biba Köpüş Dolce bebeğinizin 3 aydan itibaren güvenle, severek oynayacağı oyun arkadaşı!

Askı aparatı sayesinde arabasına, ana kucağına, beşiğine asılabilir. Seyahatlerde kullanılabilir.

Gövdesinde bastırıldığı zaman havlamasını sağlayan bir parça bulunmaktadır. Bacakları elastik olduğu için bebeğiniz çekip bıraktıkça zıplayacak ve çıngırağı sesler çıkararak hem bebeğinizi eğlendirecek hem de duyularının çalışmasını sağlayacaktır.

Askılık altındaki elastik parça sayesinde bebeğiniz çektikçe zıplayacak ve onu eğlendirecek. Kulakları hışırtılı, bir ayağı çıngıraklı ve aynalı, bir ayağı da vik vik aparatlıdır.

Bebeğinizin dikkatinin kolay dağılmaması ve daha uzun süre ilgilenerek oynayabilmesi için farklı doku ve desende kumaşlar ile üretilmiştir. Bu desenlerden birisi ilk dönemde beneğinizin daha kolay görebildiği ve dikkatini daha çok çekecek olan siyah-beyaz kombiniyle yapılmıştır. Hışırtılı kanatçıklar eklenmiştir.

Bebeğinizin kolay kavrayabilmesi için kyruğu düğümlüdür.

36 X 12 X 5 cm ebatlarındadır. 

Avrupa Birliği Standartlarında kaliteli malzemeden üretilmiştir. CE işareti taşımaktadır, Kullanılan kumaşlar AZO boya testlerinden geçmiştir. Plastik aksamlar Fitalat ve BPA içermemektedir. EN71 Oyuncak Güvenlik testlerinden geçmiştir. 3 Aydan itibaren kullanım için güvenli ve sağlıklı olduğu test edilmiştir.
 
Yaş Grubu: 3+ Ay
 


ÇOK SATANLAR