img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Biba Aktivite Arkadaşım Timsah

Marka :
Ürün Kodu: MP27364
Model JF702TIM
  Tükendi!  

Bebeğinizin ilk aktivite oyuncağı.

Bebeğinizin birden fazla duyusunun çalışmasına ve gelişmesine yönelik oyun oynamasını sağlayın. Bir elindeki yumuşak ayna sayesinde bebeğiniz kendini inceleyecek ve tanıyacak.

Bir eli ve kuyruğu diş kaşıyıcı olarak tasarlanmıştır. Kuyruğunu çektiğinizde titreşim yapacaktır.

Ayaklarından birisi çekilince diğeri kısalır, bunun sayesinde bebeğiniz sebep-sonuç ilişkisini öğrenebilir. Bir ayağına geçirilmiş halkalar renkleri algılamasına fayda sağlayabilir.

Ayağındaki halkalara geçirilmiş boncuklar hem renkleri hem de çıkardığı sesler ile dikkatini çekecek. Hayvancığın içindeki çıngırak sallandığı zaman ses çıkaracaktır.

Yanlarındaki renkli şeritler bebeğinizin ilgisini çekecektir. Rengarenk yapısı ile bebeğinizin dikkatini çekecek. Üzerindeki aktiviteler sayesinde hiç sıkılmayacak.

Bir elindeki yumuşak ayna sayesinde bebeğiniz kendini inceleyecek ve tanıyacak. Ayağındaki çıngırak çıkardığı seslerle bebeğinizin ilgisini çekecek.

Askılık aparatı sayesinde bebek arabasına, ana kucağına, beşiğine rahatlıkla asabilirsiniz.

Hem Biba hem de diğer oyuncaklarınıza çok uygun bir ek ve mükemmel bir seyahat oyuncağı. Bebek çantanızdan eksik etmeyeceksiniz.

Askı aparatıyla beraber 35 cm boyundadır.

Sevilerek oynanan Biba markalı oyuncaklar Avrupa Birliği Standartlarında kaliteli malzemeden üretilmiştir. CE işareti taşımaktadır.

Kullanılan kumaşlar AZO boya testlerinden geçmiştir. Plastik aksamlar Fitalat içermemektedir. EN71 Oyuncak Güvenlik testlerinden geçmiştir.

0 yaş üzeri için güvenli ve sağlıklı olduğu test edilmiştir.
 

Yaş Grubu:0-3 Ay