img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Becker and Meyer Kids Inside Out - Human Body

Ürün Kodu: MP47176
Model 9780760355312


  Tükendi!  
Tüm Kitaplarda 2'ncisi %20 İndirimli!

İnsan vücudu, sistemden sisteme ve katmandan katmana keşfedilmeye değer inanılmaz bir yapıdır.
Inside Out Human Body, her bölümün merkezinde insan vücudu için katman katman yapılmış 3 boyutlu bir modeli kullanarak, temel vücut parçalarını ve işlevlerini ortaya koyar.
Aynı zamanda eğlenceli ve bilgilendirici metinlerle vücudun nasıl çalıştığını açıklar.
Sizin de düşündüğünüz gibi evrende en inanılmaz makine nedir?
Süper iletken mi? Modern bilgisayar mı? Roket mi?
Tekrar düşünün: İnsan vücudu! İnanılmaz derecede karmaşık ve detaylı olan vücudunuz, aynı anda büyür, kendini iyileştirir ve akıl almaz sayıda karmaşık fonksiyonu gerçekleştirir.
Inside Out Human Body, sizi güçlü kas sistemi, "kemik bölgesi" (yani iskelet sistemi), uzun ve dolambaçlı sindirim sistemi, kan pompalayan dolaşım sistemi, kırk yedi mil uzunluğundaki sinir sistemi ve ötesine inanılmaz bir yolculuğa çıkarır.
Her bölüm, renkli diyagramlarla tamamen görselleştirilmiş olup, kendiniz deneyebileceğiniz eğlenceli, etkileşimli dersleri içerir.
Kendi nabzınızı nasıl alacağınızı, kollarınızı nasıl yüzdüreceğinizi ve hatta idrar renginizin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.
Bazen en inanılmaz mucizeler, burnumuzun dibindedir.
Inside Out serisi ayrıca Inside Out Pirate Ship, Inside Out Shark, Inside Out T-Rex, Inside Out Mummy, Inside Out Horse ve Inside Out Medieval Castle kitaplarını içerir.
 

Yaş Grubu:8+ Yaş