img img img
5,0 (1)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Az Lakırtı Bol İletişim - Çiftler

Terapötik İletişim Oyunu
Ürün Kodu: MP32679
Model 9786052264133
%20
391,00 TL 312,80 TL


24 Saatte Kargoda
Mucit Panda Öneriyor

Az Lakırtı Bol İletişim terapötik bir iletişim oyunudur. Bu oyun, serinin çiftler için tasarlanmış versiyonudur. Bu bir yetişkin oyunudur. Çocukların oynaması için uygun değildir.

Çiftlerin hem kendilerini hem de birbirlerini daha iyi tanımaları, ilişkilerindeki döngüleri farketmeleri, sorun çözme şekillerini tekrar gözden geçirmeleri için fırsat yaratır. Her çift sorun yaşar. Eğer çiftler sorunları aralarında konuşup halledebilirse, her iki taraf da duyulduğunu hissederse ilişki sağlıklı bir çerçevede devam eder. İşte Az Lakırtı Bol İletişim ilişkilerinde çiftlerin en büyük yardımcısı olacak. 

Kurallar: Serinin diğer oyunlarından farklı olarak bu oyun 5 kategoride hazırlanmıştır. İstediğiniz kategorideki kartlardan oynayacağınız kadarını ortaya ters şekilde dizin. Sırayla kart çekin ve kartın üzerinde yazan konu hakkında konuşun. Beklenti kategorisindeki kartlar eşinize beklentinizi söylemeniz üzerine hazırlanmıştır. Diğer kategorilerden çektikten sonra karşılıklı beklenti kartları çekebilirsiniz ve çektiğiniz kart üzerinde konuşabilirsiniz.

Bu oyundaki tek kural çiftlerden birinin diğerini yargılamadan yalnızca dinlemesi ya da katkıda bulunmasıdır.

Tetiklendiğinizi ya da sinirlendiğinizi hissettiğiniz anda oyunu bırakın başka zaman tekrar devam edin.

Amaç oyun aracılığıyla sağlıklı bir iletişim kurmaktır.