img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Animals of The World Ağaçta Yavrulu Koala 26cm

Ürün Kodu: MP44168
Model ANM/20851
%10
1.290,00 TL 1.161,00 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda

Animals of the World peluş hayvan figürleri, hayvanların gerçek görüntüleri esas alınarak üretilmiştir. Bu sayede karşınızda peluş bir oyuncak değil gerçek bir canlı var gibi hissedeceksiniz.

Hayvanlar aleminin ilginç üyelerinden biri olan koalayı beraber tanıyalım.
Koalalar Avustralya’ya özgü hayvanlardır ve ağaçlarda yaşarlar. Günün 20 saatini uyuyarak geçirmektelerdir. Otçul olan koalalar besin ihtiyaçlarını gidermek için çoğunlukla okaliptüs ağaçlarının yapraklarını tercih ederler. Asosyal olan kolalar tıpkı insanlar gibi kendilerine özgü parmak izlerine sahiptirler. Anne koalalar yalnızca bakıma ihtiyaç duyduğu sürece yavruları ile ilgilenir. Koala yavruları, doğduktan sonra ilk altı ila yedi ayını annesinin kesesinde geçirir.

26cm olan Animals of the World Ağaçta Yavrulu Koala’nın üretiminde gerçek hayvan görünümünü sağlayan özel elyaftan yapılmış kumaş ve peluş kumaşı kullanılmıştır.
Peluşların formunu uzun yıllar koruyabilmesi için elde yıkanması veya yüzeyden silinerek temizlenmesi özellikle önerilir. Kurutma makinesinde kurutulmaması, kendi doğal halinde kurumaya bırakılması gerekir.
 

Yaş Grubu:3+ Yaş