img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Andersen Press When You Reach Me

Ürün Kodu: MP47092
Model 9781783449637
%20
399,90 TL 319,92 TL
2 Gün İçinde Kargoda

"Miranda'nın favori kitabı Zamanın Kıvrımları'na benzer şekilde, When You Reach Me sıradan bir cinayet gizemi veya bilim kurgu macerasını aşarak 'hayat, ölüm ve tüm güzelliklerinin parıltılı bir keşfi' haline geliyor." —The Washington Post

Bu Newbery Madalyası sahibi eser, "zeki ve büyüleyici" (The New York Times) ve "olağanüstü" (The Wall Street Journal) olarak adlandırılmış ve özellikle zihin açıcı bir gizem ve şaşırtıcı bir dönemeçle dolu bir hikaye arayan her türden okuyucuya hitap edecektir.

En iyi arkadaşıyla kavga ettikten kısa bir süre sonra altıncı sınıf öğrencisi Miranda gizemli notlar almaya başlar ve ne yapacağını bilemez.
Notlar, ona bir mektup yazması gerektiğini, gerçek bir hikaye yazması gerektiğini ve bu görevini hiç kimseyle paylaşamayacağını söyler.

Garip mesajları görmezden gelmek kolay olabilir, ancak notları bırakan kişinin geleceği tahmin etme yeteneği olduğu ortaya çıkar.
Eğer durum buysa, o zaman Miranda'nın büyük bir sorunu vardır—çünkü notlar ona birinin öleceğini ve bunu durdurmak için çok geç olabileceğini söyler.

Boston Globe–Horn Book Ödülü'ünü kazanan
New York Times Bestseller ve Dikkate Değer Kitap
Beş Yıldızlı İnceleme
Junior Library Guild Seçkisi

"Kapsayıcı." —People

"Okuyucular... muhtemelen bu olağanüstü ve karmaşık hikayenin detaylarını uzun süre düşünecekler." —The Wall Street Journal

"Güzel ve neredeyse imkansız derecede zeki." —The Philadelphia Inquirer

"Okuyucuların, Miranda'nın hikayesini defalarca okuduğu kadar çok kez incelediğini ve ortaya attığı düşündürücü soruları düşünmek için saatler harcadıklarını hayal etmek kolay." —Publishers Weekly, Yıldızlı inceleme