img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Nadir-X

Ürün Kodu : MP35692
Model 9789752126190
%30
65,00 TL 45,50 TL
Aynı Gün Kargo
Tükenmek Üzere

Sayfa Sayısı: 72 Sayfa
Kitap Boyutu: 19,5 x 25 cm
Yazar: Erhan Candan
Baskı Tarihi: 2021
 
Bizi biz yapan farklılıklarımız gökkuşağının sekizinci rengi olabilir mi?
Nadir yanlarımızın bizi güçlü kıldığına inanıyoruz.
Bu sebeple nadir hastalıklarla savaşan, bedenleri küçük ama kalpleri kocaman üç çocuğun öykülerine tanık olmak adına herkesi Nadir-X ile buluşmaya davet ediyoruz.
Nadir-X'te neler mi anlatılıyor?
Nadir gücü tuza hükmetmek olan Kistik Fibrozis hastası Tuz Çocuk'tan üstün koku alma gücüyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Sistinozis hastası Biber Kız'a ve geleceğin teknolojisiyle donatılmış Duchenne Musküler Distrofi hastası Robot Çocuk'a kadar üç farklı kahramanın birbirinden keyifli maceraları sizleri bekliyor.
 
Çizer Erhan Candan'ın kalemi ve yine onun çizimleri Nadir-X'i hayata geçirdi. Beş yüz farklı nadir hastalıklara karşı çocuklarımız ve aileleri amansız bir mücadele veriyor.
Toplumda yaygın görülmediği için kamuoyunda yeterli derecede gündeme gelmiyor olması, bu süreçlerin ne denli çetin yaşandığı gerçeğini asla değiştirmiyor.
Nadir hastalıklar için farkındalık oluşturmak amacıyla, GEN'in koşulsuz desteği ile yola çıkılan Nadir-X projesi sayesinde hem toplumun bilinçlenmesi hem de bu hastalıklarla mücadele edenlere destek olunması amaçlanıyor.
Siz de kitaplığınızda bu çizgi romana yer vererek bu kıymetli farkındalık yolcuğumuzun yılmaz destekçilerinden biri olabilirsiniz.
Alacağınız her çizgi roman ile Kistik Fibrozis Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Sistinozis Hastaları Derneği, Duchenne Kas Hastalığı ile Mücadele Derneğine bağışta bulunmuş olacaksınız.

 

Yaş Grubu:8+ YaşÇOK SATANLAR