5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

4M Teneke Kutu Teleferik Kiti 3358

Marka :
Ürün Kodu: MP44115
Model 4M/03358
%10
749,50 TL 674,55 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda

Geri dönüşümün eğlenceli hali!
Geri dönüşüm ne demek? Geri dönüşüm, bazı atıkların çeşitli işlemlerden geçerek yeniden üretim ve tüketim sürecine dahil olmasıdır.
Bu kit sayesinde teneke kutuların geri dönüşümü mümkün olacaktır.
Boş bir teneke kutusundan teleferik yapabileceğini söylesek? Teleferik havada, birbirinden uzak iki noktaya bağlı olduğu ip sayesinde ileri geri hareket eder. Teleferiklere bazen hava tramvayları da denilmektedir.
Sen de teneke kutusunu kullanarak oluşturduğun teleferiği istediğin yere koyabilir ve teleferiğinin yukarı aşağı, ileri geri hareket ettiği ana şahitlik edebilirsin!
Bu kit sayesinde çocuklar geri dönüşümü eğlenceli bir şekilde keşfedeceklerdir ve geri dönüşümün önemini kavrayacaklardır.

Kitin içerisinde; tekerlek desteği, motor gövdesi, etiket, geri vites şaft, pil kapağı, tel, orta kasnak tekerleği, büyük kasnak tekerleği, 2 adet kablo durdurma yarım seti, motor, motor kapağı, 2 adet elastik bant, büyük tekerlek kilidi, orta tekerlek milli, döner mafsal kilidi, 2 adet yan tekerlek kilidi, 4 adet terminal kapağı, dingil, 2 adet yan tekerlek, 4 adet vida bulunmaktadır.
Ayrıca iki adet 1,5 V AAA pil gerektirir (dahil değildir). Yıldız başlı vidalar için evden gerekli olan tornavidayı temin etmek için lütfen bir yetişkinden yardım isteyin. Projeyi tamamlamak için kullanılmış bir gazoz kutusunu geri dönüştürmeniz gerekiyor.
Kitin içerisinde Teneke Kutu Teleferiğin yapımı ve kullanımı hakkında detaylı bir kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Dikkatle okuyunuz.
 

Yaş Grubu:8+ Yaş