5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

4M Rüzgar Gülü Jenaratör Kiti 3267

Marka :
Ürün Kodu: MP44087
Model 4M/03267
%10
599,50 TL 539,55 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda

Yenilenebilir enerji kaynaklarından rüzgarı keşfetmeye hazır mısınız?
Yenilenebilir enerji kaynakları, yaşadığımız dünya için önem arz etmektedir çünkü doğal kaynaklardan elde edilen enerjiler yok olmaz, devamlı olarak yenilenir. Bu da dünya için "verimli enerji" anlamına gelir.
Bu kit ile Rüzgar Gülü Jeneratörü oluşturarak, dünya için verimli enerji üretme fırsatına sahipsiniz. Oluşturduğunuz Jeneratör sayesinde elektrik üretecek ve hiçbir maliyet gerekmeden LED ışığın yanmasına olanak sağlayacaksınız.
Jeneratörünü yaparken çocuklar hem eğlenecek hem de yenilenebilir enerji kaynaklarının önemini kavrayacaktır.

Kitin içerisinde; 1 rotor-pervane, 1 ön kapak, 1 arka kapak, 2 yarım vidalı kapak, 1 kuyruk, 1 rotor milli, 1 dişli oyuncak motoru(jeneratör), 1 motor kapağı, 8 küçük vida, 1 kablolu LED lamba ünitesi, 1 dişli metal şaft bulunmaktadır.
Rüzgar Gülü Jeneratörünü tamamlamak için temiz bir plastik şişeye ve küçük bir yıldız tornavidaya ihtiyacınız olacak (Bu ürünler kite dahil değildir).
Kitin içerisinde bulunan kılavuzun içinde rüzgar jeneratörünüzü nasıl oluşturabileceğiniz ve sonrasında bu jeneratörü nasıl kullanabileceğiniz adım adım anlatılmaktadır. Kılavuzu dikkatle okuyunuz.
 

Yaş Grubu:5+ Yaş