5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

4M Mega Hidrolik Kol Kiti 3427

Marka :
Ürün Kodu: MP44119
Model 4M/03427
%10
1.190,00 TL 1.071,00 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda

Mega Hidrolik Kol yapmaya hazır mısın?
Önce Hidrolik sistem hakkında bilgi edinmeye ne dersin? Hidrolik sistemde yeni enerji oluşmaz. Hidrolik ekipman mevcut enerjiyi bir biçimden diğerine dönüştürür.
Hidrolik kelimesi, su anlamına gelen Yunanca 'Hydros' kelimesinden gelmektedir. Bunun nedeni, hidrolik sistemlerde kullanılan ilk sıvının su olmasıdır.
Yapacağın hidrolik kol da su sayesinde çalışacak. Yanlış duymadın! Hidrolik kolu çalıştırabilmek için ihtiyacın olan tek şey su!
Hem eğiten hem de eğlendiren bu kit ile çocuklar, sıvıların mekanik özelliklerini inceleyen Hidrolik güç dünyasını keşfedecekler!
Bu kit çocukların STEM (bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik) eğitimlerinin gelişimi içindir.

Kitin içerisinde; 4 kol, kol kapağı, sol kıskaç, sağ kıskaç, 2 kıskaç bağlacı, 3 dübel, 2 stoper, kaydırıcı alt, şırınga kapağı, kaydırıcı üst, şırınga menteşesi, şırınga tutucu, 6 iğne başlığı, 7 piston başlığı, 4 kol kapağı, taban plakası, kıskaç çerçevesi, dönen çerçeve, üst kol çerçevesi, döner taban, 8 şırınga haznesi ve piston, kıskaç pedleri, uzun tüp, 2 orta tüp, kısa tüp, 11 küçük vida, yapışkan tutucu tırnak ve 2 pul vida bulunmaktadır.
Küçük bir yıldız tornavida, yağlayıcı (losyon) ve kullanılmış, temizlenmiş bir teneke kutu ayrıca gereklidir. Bunlar sete dahil değildir.
Kitin içerisinde detaylı kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Dikkatle okuyunuz.
 

Yaş Grubu:8+ Yaş