5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

4M Buzz Alarm Para Kasası Kiti 3289

Marka :
Ürün Kodu: MP44112
Model 4M/03289
899,50 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda
Tükenmek Üzere

Şimdiye kadar ki en güvenli kasayı oluşturmaya hazır mısınız?
Her insanın değerli eşyalarını sakladığı bir kasası vardır. Kimisi için bu değerli eşyalar para iken, kimisi için günlükleri olabilir.
4M ile kendi güvenli kasanızı oluşturabilirsiniz. Nasıl mı? Yapmanız gereken kitin içerisinde size verilmiş olan parçaları birleştirmek ve kendi alarmlı kasanızı oluşturmak!
Kasayı oluştururken bir elektrik devresini nasıl bağlayacağınızı, dijital kilit sistemini ve alarmı nasıl kuracağınızı öğreneceksiniz.
Kasanızı oluşturduktan sonra kasanın anahtarı ve kasaya koyduğunuz pin kodu olmadan hiçbir casus ya da hırsız içeridekileri alamayacak. Bu sayede hazineniz koruma altında olacak!

Kitin içerisinde; 1 kapı önü (kontaklar ve sesli uyarıcı takılı), 1 kapı arka kapağı, 2 menteşe kapağı, 1 kadran, 1 cırcır çarkı, 1 cırcır kolu, 1 yay, 1 yay tutma plakası, 1 anahtar, 1 anahtar sürgüsü, 1 anahtar düğme kapağı, 1 kilit kapağı, 1 kilit mandalı, 1 kasa ön çerçevesi, 1 kasa arkası, 1 kasa üstü (yuvalı), 1 kasa tabanı, 2 kasa tarafı, düz vidalar, pul vidaları, terminal kapakları, 2 arama numarası çıkartması ve montaj talimatları bulunmaktadır.
Kasaya oluşturabilmeniz için 1 x AA, 1,5 volt pil, küçük yıldız tornavidaya da ihtiyacınız olacak (Bu ürünler kite dahil değildir).
Kasanızı oluşturabilmeniz için gereken tüm bilgiler, kitin içerisinde bulunan kullanım kılavuzunda yer almaktadır. Dikkatle okuyunuz.
 

Yaş Grubu:8+ Yaş