ZoobZoob   Birleştirildikten sonra hareket ettirilebilen Zoob oyun setlerinin tasarımı gerçek hayat sistemine dayalıdır. Zoob çocukları oynarken öğrenmeye, keşfetmeye ve hayal güçlerini kullanarak yaratıcılıklarını serbest bırakmaya teşvik eder. 

 


Zoob Ürünleri Nelerdir?

Zoob ürünleri çocukların keyifli zaman geçirmesi için hazırlanmış eğlenceli oyuncaklardan bir tanesidir. Tube 20 classic, dude fireman, dude climber, mobile mini 4- wheeler, dude dudemaker kit, racer, Zoob car designer ve daha birçok farklı tasarım ile çocuğunuza özel bir oyuncak seçimi yapabilirsiniz.
 

Eğitici Zoob Yapı Seti Çeşitleri Hangileri?

Eğitici Zoob yapı seti çeşitleri çocukların hayal gücünü destekler. Jr.15, 250 gibi farklı modellerde çocukların kendi hayal güçlerini hayata geçirecek seçenekleri bulabilirsiniz. Bükülebilen, kıvrılabilen ve birbirine bağlanabilen özel ham maddesi sayesinde dilediğiniz tasarımı çocuğunuzla beraber hayata geçirebilirsiniz. Sınırsız bir tasarım imkanı sunması sayesinde çocuğunuz dilediği her tasarımı kolaylıkla gerçeğe dönüştürebilecektir.
 

Zoob Yapı Setleri Çocukların Hangi Becerilerini Geliştirir?

Zoob yapı setleri çocukların birçok yönden gelişmesine destek olur. El becerisi, ince motor becerisi, hayal gücü, 3 boyutlu düşünme, yaratıcı fikirler üretme, konsantrasyon ve denge gibi birçok farklı becerisinin gelişimini destekler. Çocukların kendi tasarımlarını hayata geçirmesi aynı zamanda öz güvenlerini de pekiştirecek durumlardan bir tanesidir. Farklı yaş gruplarına özel olarak hazırlanmış seçenekler ile çocuğunuza hitap eden oyuncağı tek linkten kolayca bulabilirsiniz.
 

Zoob Car Designer Nasıl Oynanır?

Zoob car designer benzersiz bir oyun deneyimi sunan özel bir oyuncaktır. 76 farklı araba tasarımına olanak tanıyan kit sayesinde çocuğunuzla beraber harikalar yaratabilirsiniz. Tekerlekli kamyon, dişli, 3 farklı yapım kılavuzu gibi destekleyici ürünler ile çocuğunuzla beraber keyifli anılar biriktirebilirsiniz. Diğer tüm zooblar ile uyumlu parça desteği sayesinde yaratıcı oyunlar için kendinizi hazırlayın!
 

Zoob Yaratıcı Setler Kaç Yaş İçindir?

Zoob car designer gibi yaratıcı setler farklı yaş gruplarına özel olarak düzenlenmiştir. 6 yaş eğitici oyuncak, 7 yaş yaratıcı setler, 8 yaş ve üzeri için oyuncaklar gibi farklı seçenekler ile çocuğunuza özel bir seçim yapabilirsiniz. Çocukların tek başlarına oynayabilecekleri oyuncaklar olmasının yanı sıra arkadaşları ile de oynayabilecekleri bir tasarımdır. Sosyalleşmek ve çocukların öz güvenlerini desteklemek için keyifli bir oyuncak seçimi yapabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri için doğru yerdesiniz.