ZochZoch Oyun Çeşitleri Nelerdir?

Zoch oyun çeşitleri birbirinden güzel seçenekler ile sitemizde sizleri bekliyor. Dans eden tavuklar, yarışan solucanlar, mucca pazza, spooky doo, Zoch hayalet hızında gibi farklı tasarımlar ile çocuğunuza özel bir oyuncak alabilirsiniz.
 

Zoch Oyun Setleri İçerisinde Neler Vardır?

Zoch oyun setleri farklı modellerde farklı içerikler ile çocukların keyifli zaman geçirmesini destekler. Mucca Pazza gibi eğlenceli oyunların olduğu tasarımlar ile çocuğunuza eğlenceli bir zaman sunabilirsiniz. 30 farklı hayvan figürü, 12 ahşap yıldız, 30 hayvan figürlü kart ve eğlenceli oyun ekipmanları ile her oyunda farklı bir deneyim yakalayabilirsiniz. Çocukların ilgisini çekecek renkler ve çizimler sayesinde oyunları seveceklerinden emin olabilirsiniz.
 

Zoch Hayalet Hızında Oyunu Nasıl Oynanır?

Zoch hayalet hızında oyunu çocukların en çok sevdiği oyunlardan bir tanesidir. Dikkat, hafıza ve görsel seçiciliği destekleyen bu oyun birçok farklı tasarım ile çocukların beğenisine sunulmuştur. Hayalet, şişe, fare ve fıçı gibi objelerle kurulan oyunda gerçek renginde olan ürünleri bulmak hedeflenir. En çok kartı toplayan oyuncunun oyunu kazandığı kutu oyununda heyecan giderek yükselecek!
 

Zoch Oyunları Kaç Yaş İçin Uygun?

Zoch oyunları farklı yaş gruplarına hitap eden seçenekler ile hazırlanmıştır. 7 yaş ve üzeri için kutu oyunları, 8 yaş ve üzeri için eğlenceli oyunlar ile çocuğunuza hitap eden bir oyuncak alabilirsiniz. Çocukların kendi başlarına oynayabilecekleri oyuncaklar ve çocukların arkadaşları ile oynayabilecekleri oyuncaklar olması sayesinde rahat bir oyun deneyimi sunabilirsiniz.
 

Zoch Dans Eden Tavuklar Çocuklarda Hangi Becerileri Geliştirir?

Zoch hayalet hızında oyunu ve dans eden tavuklar gibi eğlenceli oyunlar çocukların çok yönlü gelişimini destekler. Dikkat, el becerisi, hafıza ve odaklanma gibi farklı yönlerde çocukları destekleyen oyunlar ile eğlenceli zaman geçirirken kendilerini geliştirmelerine destek olabilirsiniz. Çocuk gelişimine uygun oyuncak modelleri ve eğlenceli oyuncaklar ile çocuğunuza özel bir seçim yapabilirsiniz. Karne hediyesi, çocuklara doğum günü hediyesi ne alınır, çocuklara özel yılbaşı hediyesi gibi farklı seçenekler ile onları sevindirebilirsiniz. Yaşa göre kutu oyunları çeşitleri için siz de hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

 


Zoch   Dünyaca ünlü kutu oyunları markası Zoch'un hikayesi 1987 yılında Münih'te başlamıştır. Klaus Zoch'un tasarladığı eğlenirken düşündürücü -think tank- oyunlar hem çocuklara hem de yetişkinlere ve ailelere hitap eder. 2010 yılında NORIS markası ile birleşen Zoch'un pek çok oyunu tasarım ödüllüdür.