Kategori FiltresiZeka AtölyemEğitici Zeka Atölyem Oyunları Nelerdir?

Zeka atölyem oyunları çocukların gelişimini destekleyen eğlenceli tasarımlardır. Çocukların yaşa göre gelişimini olumlu yönde destekleyen oyunlar ile çocuğunuzun eğlenerek öğrenmesine destek olabilirsiniz. Dikkat ve becerinin gelişimini destekleyen oyunlar ile çocuğunuza özel bir oyuncak alabilirsiniz.
 

Zeka Atölyem Markasına Ait Zeka Oyunları Hangileri?

Zeka atölyem markasına ait zeka oyunları birçok farklı seçenek ile hazırlanmıştır. Hazır cevap zeka oyunu gibi özel tasarımlar ile çocuğunuzun dil becerisinin gelişimini de destekleyebilirsiniz. Doktor İsa Yılmaz tarafından hazırlanan bu oyun ile çocuğunuzun yaşına göre gelişimine yardımcı olabilirsiniz. 2 – 6 kişi ile oynanan bu oyun sayesinde çocuğunuz yaşıtları ile sosyalleşerek keyifli zaman geçirebilir.
 

Zeka Atölyem Eğitici Oyunlar Kaç Yaş İçindir?

Zeka atölyem eğitici oyunlar 7 yaş ve üzeri için ideal bir oyuncaktır. İlkokul kutu oyunları olarak da tercih edebileceğiniz bu oyuncak ile çocuğunuzun yaşına göre oyuncak seçimi yapabilirsiniz. Çocukların yaşına göre oyuncak seçimi yapmak onların ihtiyaçlarını desteklemek adına önemlidir. Çeşitli yönlerden çocuğunuzun gelişimini destekleyeceğiniz eğitici tasarımlar sayesinde zeka ve el becerilerinin gelişimin destekleyebilirsiniz.
 

Zeka Atölyem Oyunları Çocukların Hangi Yönünü Geliştirmeyi Destekler?

Zeka atölyem oyunları çocukların çok yönlü gelişimine destek olur. Dil becerisi, hızlı düşünme, odaklanma ve dikkat gibi çeşitli becerilerin desteklenmesi çocukların gelişimi için önemlidir. Tek bir oyuncak ile çocuğunuzun çok yönlü olarak ilerlemesine destek olabilirsiniz. Zeka atölyem oyunları gibi eğitici oyuncaklar çocukların eğlenirken aynı zamandan eğitici oyunlar ile tanışmasını pekiştirir.
 

Zeka Atölyem Ürünlerini Nereden Alabilirim?

Zeka atölyem ürünlerini en uygun fiyatlar ile sitemizde bulabilirsiniz. Eğitici oyuncaklar, eğlenceli kutu oyunları, ilkokul çocuğu için eğitici oyunlar gibi farklı aramalarınızı karşılayan tasarımlar ile çocuğunuzun gelişimine olumlu yönde yardımcı olabilirsiniz. 72 farklı karttan oluşan bu oyunda çocuklar sırayla kartları çekerek doğru cevabı bulmaya çalışır. Ailece oynanabilecek kutu oyunları çeşitleri arasında olan bu tasarım ile çocuğunuzla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Dikkat, hızlı düşünme, odaklanma, hafıza ve konsantrasyon gibi birçok yönden çocuğunuzu desteklemek için eğlenceli kutu oyunlarını tercih edebilirsiniz.