img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Wide Eyed Step into My Power

Marka :
Ürün Kodu: MP47173
Model 9780711276475
%20
499,90 TL 399,92 TL
2 Gün İçinde Kargoda

"Step Into Your Power" adlı bu güncellenmiş ve genişletilmiş kitap, içindeki bilgiler, hikayeler ve etkinliklerle kendi iç gücünüzü ve zihinsel dayanıklılığınızı keşfetmeyi öğretir ve kendi gücünüzü nasıl kullanacağınızı öğrenmenize yardımcı olur.
Kahramanlardan bahsetmiş ve büyüklerin hikayelerini okumuş olabilirsiniz, ancak belki de şu anda kendinizi o kadar da iyi hissetmiyorsunuz?
Yazar Jamia Wilson'ın ve ressam Andrea Pippins'in yaşam deneyiminden öğrenerek, modern dünyada büyüme sürecinizi yönlendirirken ve kendi gücünüze adım atmayı öğrenirken size rehberlik etmelerini öğrenin.
Bu dostane rehberde, kendinize nasıl bakmanız gerektiğini, 'endişelenmeyin, düzenleyin', iyi seçimler yapmayı, kötü alışkanlıklardan kurtulmayı, farklılaşmayı, zihinsel bakış açınızı değiştirmeyi ve yardım istemeyi öğrenin.
Bir başarısızlığı nasıl aşarsınız?
Kendiniz ya da aile üyeniz hasta olduğunda nasıl başa çıkarsınız?
Durumunuzu değiştiremediğinizde zihinsel bakış açınızı nasıl değiştirirsiniz?
"Step into Your Power", bu zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olacak tavsiyeler ve araçlar sunar.
Güç, Topluluk, Seçimler, Harekete Geç!, Kendine Bakım ve Zor Zamanlarla Başa Çıkma konularına ayrılan bu güçlendirici başvuru, her sayfada bulunan size özgü kendine bakım tavsiyeleri ve etkinlikleri içerir.
Bu zamanı, kendi içgüdülerinizi ve yeteneklerinize güvenmeyi ve tanımayı keşfetmek için, hikayeler, resimler, etkinlikler, kaynaklar ve eylem yönlendirmeleriyle kendi zamanınızda ve en önemlisi kendi koşullarınızda etkileşime girebileceğiniz bir fırsat olarak kullanın.
Sıcak ve dostça bir büyüme rehberi olan bu kitap, şu anda içinde bulunduğumuz dönem için oldukça önemlidir.